CZAKRY-KOBIECA PODRÓŻ W GŁĄB SIEBIE

Kurs Online- 

crown-2852117_960_720 (1)

* OTWÓRZ SIĘ NA OBFITOŚĆ ŻYCIA

* POCZUJ SWOJĄ KOBIECĄ MOC

* OBUDŹ KREATYWNOŚĆ

* POCZUJ MIŁOŚĆ W SOBIE I DLA SIEBIE

* POZNAJ SWOJE DUCHOWE JA

* WEJDŹ NA ŚCIEŻKĘ SAMOREALIZACJI

symbol-704076_960_720
Super Transformacyjny Program Online
dla Kobiet 
z Dagmarą Gmitrzak

107821528_143780030667105_5164004683453398778_n

 

 

 

 

Czujesz, że potrzebujesz zmiany w życiu….
chciałabyś doświadczać więcej obfitości i powodzenia,
a przyciągasz wciąż podobne zdarzenia i osoby?
Zmień swoją wibrację energetyczną,
zacznij przyciągać to, czego pragniesz. 

 

Fizycy kwantowi potwierdzają, że człowiek nie jest tylko istotą cielesną, ale przede wszystkm energetyczną. Einstein tłumaczył to prostymi słowami:

“materia jest zagęszczoną formą energii”.


Wszystko jest ENERGIĄ.

Twoje ciało również.

 

5863148 (1)

Ciało jest zagęszczoną formą energii. Jest transmiterem energii, posiada powłoki “niefizyczne”  czyli taz zwane ciała subtelne oraz setki czakr i jeszcze więcej kanałów energetycznych.

Czakry działają jak stacje nadawczo-odbiorcze, dystrybuują energię witalną
( zwaną na Dalekim Wschodzie: Chi, Ki, Prana, na Hawajach Mana, w Europie Orgonem),  do organów wewnętrzych.

 

61794853_1435519639933780_5492092840240480256_n

System czakr sięga korzeniami jogi czyli  starożytnej filozofii Indii. Warto jednak wiedzieć, że ośrodki energetyczne człowieka,  znane są w większkosci kultur świata. To jednak za sprawą popularności jogi w kulturze zachodniej, miliony ludzi dowiedziało się o istnieniu czakr.

Siedem głównych ośrodków, usytułowanych jest wzdłuż kręgosłupa człowieka i związanych z danym obszarem ciała i organami, do których doprowadzają energię życiową.

 

“Ćakra” oznacza w sanskrycie “koło”, “wir energii”.

Stan czakr ma wpływa na nasze zdrowie fizyczne i psychiczne.
Dlatego to bardzo ważne, aby nasze ośrodki były zharmonizowane.
Zwykle jednak wiele z nich nie działa prawidłowo, co odbija się na naszym samopoczuciu fizycznym i psychicznym.

 

DOŚWIADCZ POZYTYWNEJ ZMIANY W SWOIM ŻYCIU-
DZIĘKI HARMONIZACJI SWOICH CZAKR!

 

Czakry reprezentują również ewolucję świadomosci człowieka- od świata materialnego do świata duchowego.

 

CZAKRY to jedna z najlepszych MAP w temacie ROZWOJU OSOBISTEGO I DUCHOWEGO człowieka. 

 

Psychologowie i terapeuci tacy jak Carl Gustav Jung, Aleksander Lowen, Anodea Judith czy Ken Wilber, połączyli wiedzę systemu chakr z psychologią, a nawet pewnymi nurtami terapeutycznymi, aby lepiej zrozumieć człowieka i lepiej mu pomóc. 

 Transform Your Life with the Power of the 7 Chakras – LADY SCORPIO

Recreating Balance: Abundance Deprogramming

 

 

Kiedy dowiedziałam się o czakrach w 1999 roku, chciałam się przekonać na sobie czy one naprawdę ISTNIEJĄ.  Od teorii przeszłam bardzo szybko do praktyki, chodziłam na zabiegi energetyczne i doświadczyłam jednej z największych zmian wewnętrznychw moim życiu. 

Dwa lata później byłam gotowa otrzymać kolejne inicjacje Reiki, a w dalszych latach samodzielnie wykonywać zabiegi eneregtyczne pomagając innym.
Dziś stosuję już nie tylko Reiki, ale najprościej mówiąc przekazy Światła, korzystam z wielu narzędzi energetycznych, z niektórymi z nich podzielę się z  Wami podczas Kursu.

 

Energy, The Chakras And Manifesting Magic -

KURS jaki przygotowałam dla Ciebie Kobieto, to Super Transformacyjna PODRÓŻ w GŁĄB SIEBIE, możesz się spodziewać podwyższenia swoich wibracji, uwolnienia starych wzorców, tych które nie wspierają Twojego życia, odkrycia Twoich darów, talentów, otwarcia na przyjmowanie OBFITOŚCI, pogłębienia kontaktu ze swoją kobiecoscią, ale również z duchowym aspektem Twojej istoty.

 

Podczas kursu online, doświadczysz głębokich podróży w głąb siebie,
będę pracowała z Wami na wielu poziomach, nie tylko ja ale też mój team Świetlistych Pomocników.

KIEDY HARMONIZUJESZ SWOJE CZAKRY, wibracja Twojego ciała i
Pola Energetycznego jest już inna, przyciągasz zatem inne zdarzenia i więcej OBFITOŚCI do swojego życia.

 

O czakrach pisałam w tych książkach:

 

Czakry-podroz-w-glab-siebie-ksiazka-karty_Dagmara-Gmitrzak,images_big,1,978-83-61995-41-8   techniki-relaksu-    INTELIGENCJA SERCA do opisu     Sensus 118994973_169055234806251_5916872274380568979_n

 

 

A teraz zapraszam, zapoznaj się z siedmioma czakrami

 

CZAKRY- PODSTAWOWE INFORMACJE

Podczas tego kursu uzyskasz wiedzę na temat swojego systemu energetycznego w tym siedmiu czakr głównych.

Poniżej podstawowe informacje o czakrach oraz tematy z jakimi będziemy pracować podczas warsztatów.

 

 

1. CZAKRA KORZENIAkolor czerwony
WOLA ŻYCIA, KORZENIE, OBFITOŚĆ, ZAUFANIE

Żywioł Ziemi
Bogini: Kali, Lakszmi, Gaya, Demeter

Beautiful young woman wearing a red dress crouching at a tree with large  roots – Stockphoto ROOT CHAKRA HEALING MEDITATION MUSIC || muladhara || Chakra Meditation,  Balancing & Healing Music - YouTube

Pierwszy warsztat będzie trwał dłużej niż pozostałe, ponieważ zaproponuje Ci autorską Diagnozę Twoich Czakr z moją pomocą, dowiesz się jak pracują Twoje czakry, następnie pzejdziemy do praktyk zwiazanych z czakrą korzenia.

Reprezentuje ona rezerwuar Twojej energii życiowej, wolę życia, poczucie bezpieczeństwa, kontakt z materią, z rodziną, Twoje ugruntowanie i umiejętność zadbania o podstawowe potrzeby, relację z Przyrodą- Matką Ziemią, relację z pieniędzmi i ze swoim ciałem. Ta czakra jest siedzibą Shakti Kundalini– wężowej żeńskiej, kreatywnej energii wszechświata, która po przebudzeniu porusza się w górę kręgosłupa aż do czakry korony.

Cień tej czakry ( czakra zaburzona, nie w pełni zharmonizowana): brak poczucia bezpieczeństwa, odcięcie od obfitości, poczucie osamotnienia, braku korzeni, depresja, odcięcie od ciała, trudność w zadbaniu o swoje podstawowe potrzeby, chroniczne problemy w sferze finansowej, wchodzenie w rolę ofiary życiowej.


Osoba z niedoczynną czakrą korzenia ma niski poziom energii życiowej oraz słabą odporność na stresy. Może podświadomie być przekonana, że nie ma prawa tu być. Przyczyną tego są zwykle doświadczenia z czasów okołoporodowych lub wczesno-dziecięcych (rodzaj porodu, trudne relacje z bliskimi). Brak poczucia bezpieczeństwa i zdrowej więzi z rodzicami, może powodować częste doświadczanie stanów depresyjnych, apatii oraz poczucie osamotnienia. Osoba może mieć również trudności ze sferą finansową.


Podczas warsztatu doświadczysz m.inn autorskiej metody transformacji: NARODZINY w OBFITOŚCI. Proces ten pomoże Ci zmienić pierwotną matrycę przyjścia na świat, tworząc takie warunki w których czujesz pełne połączenie z Matką Ziemią oraz swoją Wyższa jaźnią, otworzysz się w pełni na OBFITOŚĆ życia, poczujesz się “dokarmiona” energetycznie, co przełoży się się Twoje lepsze funkcjonowanie w świecie materialnym i w całym Twoim życiu.

 

 

2. CZAKRA SACRUM- SAKRALNA- KRZYŻOWAkolor pomarańczowy
CIAŁO, ZMYSŁY, KOBIECOŚĆ, EMOCJE, SEKSUALNOŚĆ, KREATYWNOŚĆ

 Żywioł Wody
Boginie: Afrodyta, Yemaya, Saraswati, Isis, Maria Magdalena

Morze, Słońce, Wieczorne SłońceAyurveda Tutorials: Secrets Of Sacral Chakra

Reprezentuje Twoją relację ze swoją płciowością, to czy akceptujesz siebie jako kobietę, Twoją relację z ciałem, życie seksualne, zmysły i Twoja kobiecą zmysłowość, kreatywność, umiejętność manifestowania pomysłów, tworzenia, celebrowania życia ( dobre, zdrowe jedzenie, taniec, życie towarzyskie, sztuka), wyrażania emocji i odróżniania ich. Reprezentuje też relację między kobiecością i męskością w Tobie oraz wszelkie relacje z ludźmi, dualizm zawarty w tej czakrze jest cudowną siłą napędową  i twórczą do zmian.

Cień tej czakry: odcięcie od cielesności, seksualności, poczucie wstydu związane z ciałem,  z kobiecymi narządami, odcięcie od swojej kobiecości, poczucie ze na coś nie zasługujemy, nadużycia związane ze sferą ciała i w rezultacie lęk przed cielesnością, selsualnością, brak wiary w swoją moc kreacji, odciecie od mocy Łona ( macicy) i jajników, zaburzenia mentruacji, problemy z zajściem w ciążę

 

Podczas tego warsztatu doświadczysz pięknych kobiecych praktyk i rytuałów, które zharmonizują Twoją czakrę kreatywności, kobiecości, seksualności.  Będziemy również pracować z archetypem Bogini Afrodyty.
Połączymy energetycznie czakrę krzyżową z kobiecymi narządami, doświadczysz aktywacji mocy w swoich kobiecych organach. Poczujesz rewitalizację!

 

 

3. CZAKRA SPLOTU SŁONECZNEGOkolor żółty
MOC, POCZUCIE WŁASNEJ WARTOŚCI, OGIEŃ,DZIAŁANIE
Żywioł Ognia

Bogini:Atena, Artemida, Hera, Brygit

Kobieta, Sylwetka, Zachód Słońca, Plaża, Morze, OceanHEAL SOLAR PLEXUS CHAKRA with Tibetan Singing Bowls | Chakra Healing  Meditation Music - YouTube

Reprezentuje Twoje poczucie własnej wartości, osobistą moc, poczucie wyjątkowości swojej istoty, wiarę w siebie i swoje pomysły, umiejęność realizacji swoich zamierzeń, celów, przechodzenie od wizji do działania i realizowania, poczucie sensu swojego życia.
Symbolizuje Twoje wewnętrzne Światło, ogień pasji, entuzjazm, umiejętność stawiania granic, asertwność w relacjach, zangażowanie w relacje z ludźmi, szanowanie innych.

Cień: kontrolowanie, potrzeba aby wszystko było tak jak tego chcemy, zazdrość, zaborczość, syndrom “słomianego ognia“, zapalamy się do czegość, po czym motywacja idzie w dół, przerywamy działanie. Brak wiary w siebie, syndrom “szarej myszki”, lęk przed zmianą, pozostawanie latami w strefie komfortu, syndrom nie wychylania się.

 

Podczas tego warsztatu doświadczysz praktyk solarnych, dokonasz transformacji starych wzorców niemocy i braku wiary w siebie w NOWE, które wzmocnią Twoją OSOBISTĄ MOC, poczucie własnej wartości i wyjątkowości.
Doświadczysz również SZAMAŃSKIEJ PODRÓŻY z BĘBNEM aby odkryć swoje ZWIERZĘ MOCY. 
Indianie uważają, że każdy człowiek powinien poznać swojego Zwierzęcego Pomocnika, wtedy ma pełen dostęp do swojej OSOBISTEJ MOCY.
Osobista Moc prowadzi Cię do odważnych decyzji, stawania w swojej Prawdzie, inicjowania i realizowania celów.

 

 

4.CZAKRA SERCA – kolor zielony i różowy
MIŁOŚĆ DO SIEBIE i INNYCH,EMPATIA, ZDOLNOŚĆ WYBACZANIA, CZUŁOŚĆ

Żywioł Powietrza

Boginie: Zielona Tara, Quan Jin, Matka Boska, Maria Magdalena

375x667px | free download | HD wallpaper: woman wearing pink rose headdress  and red top, girl, roses, wreath | Wallpaper FlareHeart Chakra - Anahata: How to Balance It - Global Bizarre

Reprezentuje MIŁOŚĆ– Twoją umiejętność wyrażania miłości, przyjmowania jej i dawania ( innym i SOBIE), wybaczania innym i SOBIE, Twoją empatię, czułość dla siebie i innych, delikatność, głębokie zrozumienie drugiego człowieka, umiejętność wychodzenia poza ego, poczucie że Przyroda i człowiek są ze sobą połączeni, a my wszyscy jesteśmy częścią sieci miłosci.

Cien- zbroja wokół serca, niedostepność uczuciowa, lęk przed zaangażowaniem serca w relację z drugim czlowiekiem, sfera seksualna pozbawiona jakości serca- miłosci, przygnębienie, żal, lęk przed otwarciem serca ( pierwotnie lęk przed zranieniem), poczucie wyobcowania, lęk przed pokazaniem słabości, bezbronności, stąd “noszenie zbroi serca”.

Podczas tego pięknego warsztatu otworzysz się w pełni na przyjmowanie MIŁOŚCI do czakry SERCA, doświadczysz m.inn praktyk z Wewnętrznym Dzieckiem i swoimi osobistymi Aniołami oraz Archaniołami.
Wibracja Miłości uzdrowi “stare rany” Serca związane z bliskimi relacjami, otworzy Cię na doświadczanie Miłości, również w kontekście związku partnerskiego.

 

 

5. CZAKRA GARDŁA – kolor niebieski, błękitny
KOMUNIKACJA, PRAWDA, WOLNOŚĆ, WYRAŻANIE SIEBIE

Żywioł eteru, dźwięk

Boginie: Saraswati, Artemia, Maat, Hathor

Anioł, Natura, Chmury, KrajobrazHEAL THROAT CHAKRA | Healing Tibetan Singing Bowls Sounds | Chakra  Meditation Music

Reprezentuje potrzebę wolności, wyrażania siebie poprzez kreatywność, odkrycia co jest naszą Misja– co jest naszym Powołaniem, innymi słowy jakie dary i talenty mamy dla świata, co daje nam poczucie spełnienia i samorealizacji? Ten ośrodek to oczywiście centrum komunikacji, życia w prawdzie i autentycznśsci, wyrażania jasno swoich myśli, potrzeb, opinii… 

Cień: syndrom wycofania: z działania, spotkań towarzystkich, zabierania głosu, stawiania granic, wyrażania swojej kreatywności. Trudność w wyrażaniu swoich potrzeb, mówieniu: “nie”, pozostawanie w pracy, któa nie daje radości, spełnienia, brak wiary w swoją kreatywność, lęk przez pokazaniem siebie prawdziwą, autentyczną. 

 

Podczas tego warsztatu OTWORZYSZ SWÓJ głos, poznasz uzdrawiające praktyki dźwiękowe, które pomogą przetransformować stare wzorce: lęk przezd pokazaniem siebie, lęk przez wyrażeniem swojej kreatywności, lęk przez oceną, porażką, przed mówieniem swoim PRAWDZIWYM GŁOSEM. Będziemy pracować również z tematem TWOJEJ ŚCIEŻKI POWOŁANIA- jakie dary i talenty masz do przekazania w tym czasie życia? Jaka praca jest najlepsza dla Ciebie?

 

 

6. CZAKRA CZOŁOWA- TRZECIEGO OKA – kolor indygo, granatowy, fioletowy
INTUICJA, WIZJA ŻYCIA, WEWNĘTRZNA MĄDROŚĆ,MEDYTACJA

Żywioł eteru, swiatła

Boginie: Hekate, IxChel

Galaktyka, Planety, PrzestrzeńAjna - Wikipedia

Reprezentuje Twoją intuicję, umięjętność patrzenia wgłąb siebie.  Trzecie oko jest Twoim eterycznym organem odbierania informacji, obudzony ośrodek daje możliwość jasnowidzenia, telepatii, jasnosłyszenia ( w połączeniu z czakrą gardła), widzenia energii, aury, czakr, odczuwania energii ( w połączeniu z czakrą serca). Zharmonizowana czakra daje dostęp do wewnętrznej mądrości, kontaktu ze Starą Madrą Kobietą w Tobie ( Ta, która Wie, Uzdrowicielka, Szamanka). To centrum wyobraźni, wizji, manifestacji marzeń (gdy wiemy jak to robić).

Cień: dogmatyzm, duchowe ego ( poczucie, że jest się GURU), kontrola, psychotyczność, hiperaktywność wizji, albo skupienie tylko na logice, próba tłumaczenia wszystkiego tylko logiką i nauką ścisłą, syndrom “twardej głowy”- osoba skrajnie uparta, fanatyczna, nie dopuszczająca “innej opcji”, nietolerancyjna dla odmienności, inności, może być fanatycznie religijna, albo skrajnie zamknięta na sferę duchowości człowieka.

 

Podczas tego warsztatu odbędziesz głęboki podróże w głąb siebie…Aktywujemy praktykami czakrę INTUICJI i WIZJI. Poznasz swoją Wewnętrzną Starą Mądrą Kobietę, tę która WIE, otrzymasz od niej wskazówki i energetyczne dary na ten czas życia. Otrzymasz WIZJĘ kierunku ŻYCIA.

 

 

7. CZAKRA KORONYkolor fioletowy, lawendowy, biały, złoty
WYŻSZE JA, TRANSCENDENCJA, BŁOGOŚĆ, ANIOŁY i PRZEWODNICY DUCHOWI

Żywioł Eteru

Boginie: Isztar, Sophia, Izyda

Morze, Ocean, Woda, Wybrzeże, SurfowaćChakra Healing: How to Open Your Crown Chakra - Goodnet

Czakra zwana lotosem o tysiącu płatków, reprezentuje pełną samorealizację, doświadczenia transpersonalne w naszym życiu ( wykraczające poza ego), poczucie połączenia z siłą większą niż my: Matka Ziemia, Wszechświat, Siła Stwórcza- Bóg-Wyższa Inteligencja-Światło, potrzebę eksploracji ścieżek i tradycji duchowych, albo podążanie jedną z nich, potrzeba medytacji, ciszy, mistyka, błogość, poczucie połączenia z całością istnienia ( np. podczas medytacji, tworzenia, kontaktu z przyrodą, podczas orgazmu). 

Cień: wyobcowanie, depresja, odcięcie od duchowości, złość na Siłę Stwórczą, skrajny racjonalizm, dogmatyzm, niedopuszczanie opcji innej niż naukowa, techniczna, logiczna, życie w którym nie ma spontaniczności, poczucia miłości i spełnienia, odcięcie od komunikacji z Duszą-Wyższą Jaźnią, apatia, ale moze być też fanatyzm związany z daną ścieżką duchową.

 

Podczas tego warsztatu wejdziemy w jeszcze bardziej “subtelne”, energetycznie wibracje.  Obudzisz swój “kwiat lotosu o tysiącu płatków”, oczyścisz i aktywujesz specjalnymi technikami swoją szyszynkę ( bardzo ważny gruczoł dla systemu energii). Odbędziesz podróż na spotkanie swoich osobistych Przewodników Duchowych- Istot Świetlistych, które wraz z Wyższą Jaźnią opiekują się Tobą w wymiarze materialnym. Poczujesz, że nie jesteś sama, nawet jeśli czasami tak Ci się wydaje. Jesteś otoczona “Teamem” Świetlistych Pomocników. Takie doświadczenie połączenia, zmienia życie.

 

 

118764501_167535614958213_5225519229515443653_n (1)

 

TERAZ pragnę Ciebie zaprosić w PODRÓŻ przez świat TWOICH CZAKR.

Lotus Om Vector Images (over 1,500)

CO SIĘ BĘDZIE DZIAŁO PODCZAS  KURSU?

Podzielę sie z Tobą moją wiedzą i 22 letnim doświadczeniem w pracy z czakrami i energią ( z samą sobą i z ludźmi, prowadząc setki warsztatów i zabiegów energetycznych).


Otrzymasz ode mnie różnorodne, sprawdzone praktyki rozwojowe, które pomogą zharmonizować Twoje czakry, zwiększą Twoje wibracje energetyczne, jednocześnie pomogą Ci być lepiej ugruntowaną w życiu  ( do tego zawsze przywiązuję dużą wagę- kontakt z ZIEMIĄ!).


Podczas każdego z  7 warsztatów, poprowadzę dla Ciebie głęboką, transformacyjną podróż, korzystając ze swojej wiedzy i wewnętrznych darów, jakimi dysponuję.


Znajdziesz się w polu wysokich wibracji, samoistnie będziesz uwalniać to, co już Ci nie służy, Twoja czakra zostanie zharmonizowana, napełni się energią, poznasz ŚWIAT OBFITOŚCI tej czakry.


Każdego tygodnia bedziemy zapraszać też dany kolor do swojego życia. 

Czerwony
Pomarańczowy
Żółty, złoty
Zielony, różowy
Niebieski, błękitny, turkusowy
Granatowy, indygo
Fioletowy, lawendowy, biały

 

 

Praktyki z jakich będę korzystać to m.inn:


-Medytacje prowadzone

-Techniki oddechowe

-Praca z głosem

-Praca z energią ( odczuwanie jej, przyjmowanie)

-Czakroterapia ( chakra therapy)

-Muzykoterapia

-Twórcza wizualizacja

-Praca z ciałem ( body work consciousness)

-Poszerzenie świadomości

-Taniec intuitywny

-Praca z  Wyższą Jaźnią, Przewodnikami Duchowymi, Istotami Anielskimi i Archanielskimi, Archetypami Bogiń

 

 

Dla kogo jest ten KURS:

-Dla kobiet, które pragną pogłębić kontakt ze sobą, odkryć swoje dary, talenty
obudzić kreatywność, zacząć realizować swoje marzenia
-Chcą obudzić swoją wewnętrzną moc osobistą, poczucie własnej wartości, wyjątkowosci
-Poczuć połączenie ze swoim ciałem jako kobiecą Świątynią Bogini,
-Otworzyć się na swoją zmysłowość, seksualność, poczuć jej czystość, niewinność,  -Są otwarte na doświadczenia poszerzające świadomość, czyli uwzględniające istnienie świata energii Istot Świetlistych , Przewodników Duchowych, Osobistych istot Anielskich, etc.

 

Doświadczysz 7 warsztatów ONLINE ze mną w nurcie psychologii transpersonalnej, holistycznej: wiedza psychologiczna, terapeutyczna, połączona z duchową, energetyczną, fizyką kwantową, tradycjami rdzennymi świata, przede wszystkim jednak dużo PRAKTYKI!!!

 

The Real Science Behind Chakras - L'Aquila Active

Korzyści  dzięki uczestniczeniu
w Kursie:

 

-Głęboki wgląd w siebie, podróż która pozwoli Ci doświadczyć takiej jakości życia (linii czasowej), kiedy podążasz Ścieżką Serca i Duszy, manifestujesz swoje Powołanie, Misję duchową

 

– Transformacja starych wzorców myślowych, które nie pozwalają Ci doświadczać Pełni życia ( programy w podświadomości, które aktywują się w obliczu konkretnych sytuacji życiowych, np: nowa praca, nowy związek, problemy w relacji, stres życiowy, zmiana niespodziewana, koniec jakiegoś etapu życia, rozstanie, problemy zdrowotne, bycie matką, ciąża, etc…)

 

-Doświadczysz “up grade” – doładowania energetycznego, zaktywizujesz energetykę w swoich czakrach, Twoja aura będzie bardziej  naładowana energią życiową, poczujesz więcej WITALNOŚCI

 

-Poczujesz jakbyś odzyskała utracone części siebie- to subiektywne uczucie wewnętrznej integracji ( kiedy czakry zaczynają lepiej pracować, możesz mieć poczucie jakbyś lepiej czuła siebie, to kim jesteś i gdzie podążasz, to jakie masz talenty, misję i co dalej chcesz robić w życiu)

 

-Poznasz najlepsze, sprawdzone praktyki balansowania swoich CZAKR podczas warsztatu, co tydzień otrzymasz również ode mnie komplet praktyk związanych z daną czakrą

 

-Odzyskasz większą jasność i klarowność względem swojej misji i tego na czym Ci teraz najbardziej zależy

 

-Zwiększysz swoje połączenie z Matką Ziemią, poczujesz swoje korzenie, otworzysz się na OBFITOŚĆ życia, poczujesz większy spokój i zaufanie, ten stan pozwoli Ci lepiej funkcjonować w czasie życiowych zmian

 

-Poczujesz lepszy kontakt ze swoich ciałem, otoczysz czułą świadomością swoje kobiecy narządy: łono ( macica-sacred womb- Twoje centrum mocy i kreatywności), jajniki, yoni- sanskrycka nazwa kobiecej waginy.

 

-Co tydzień poznasz zupełnie inny obszar siebie, zaprzyjaźnisz się z danym kolorem, zaproszę Cię do tego, abyś w każdym tygodniu nosiła ubrania w danym kolorze, dzięki temu doświadczysz pozytywnych efektów chromoterapii

 

-Połączysz się ze swoją Wyższą Jaźnią, poznasz swoje osobiste Istoty Anielskie, połączysz się z Przewodnikami Duchowymi ( Istoty funkcjonujące w wyższych wymiarach- subtelnych, niewidzialnych), poczujesz że jesteś otoczona Duchowym Świetlistym “Teamem” Pomocników. :)

 

 

PROWADZENIE:

107821528_143780030667105_5164004683453398778_n

Dagmara Gmitrzak
Terapeutka holistyczna z dwudziestoletnim doswiadczeniem, trenerka, przewodniczka kobiet, muzykoterapeutka, dziennikarka, autorka ośmiu książek rozwojowych, mi.nn: „Jak pokochać siebie”, „Obudź swoją kreatywność”, „Trening Jaguara”, “Czakry podróż w głąb siebie”.
Pracuje w nurcie psychologii transpersonalnej.

Podąża Ścieżką Serca i Ścieżką Bogini. Pracuje z czakrami i energią od 22 lat. Prowadzi również zabiegi energetyczne. Zaczynała od Inicjacji Reiki, dziś korzysta z wielu technik pracy z energią, kanalizuje ją, posługuje się również najnowszą kwantową techniką jaką jest Język światła- Light Language ( dźwięk, ruch, pismo), praktykuję Alchemię Głosu- kanalizuje wysokie i niskie dźwięki, które aktywują i harmonizują czakry, udrożniają kanały energetyczne, zwiększają wibracje energetyczne. 

Współpracowała z jedną z największych międzynarodowych firm rozwojowych na świecie- Mindvalley, prowadząc Kurs dotyczący CZAKR.

Współpracuje z magazynem psychologicznym SENS. Napisała setki artykułów w temacie rozwoju osobistego.

Prowadzi warsztaty na całym świecie ( Polska, Wielka Brytania, Chorwacja, Bali, Słowenia, Serbia, Portugalia, Malta, Włochy…) www.rozwojosobisty.waw.pl oraz wyjazdy rozwojowe ( Bali, Malta, Hawaje..)

 

 

INFORMACJE O KURSIE:

Mandala colorida | Vetor Premium


Forma online: 7 warsztatów online w zamkniętej Grupie na FB

 

Pakiet zawiera:

 

7  warsztatów online, wszystkie dostępne są w zamkniętej Grupie na Facebooku 

Min. 11 Godzin wiedzy i WIELE PRAKTYK

/Wartość 7 warszatów 700 pln/ ale cena kursu będzie promocyjna…..przeczytaj niżej:)

 

7  Medytacji związanych z dana czakrą – w formie Mp3- na zawsze dla Ciebie!

/Wartość 7 medytacji: 280 pln/

 

Praktyki – co tydzień otrzymasz pisemnie zestaw  transformacyjnych zadań i PRAKTYK związanych z daną czakrą na konkretny tydzień. Razem: 7 kompletów


-Prywatna zamknięta grupa na FB tylko dla uczestniczek


-Dostęp do całego programu jeszcze 3 miesiące po zakończeniu kursu

 

BONUS:

Otrzymasz również link do WARSZTATU ONLINE:

KRÓLOWA MANIFESTACJI MARZEŃ ( warsztat był w cenie 118 pln)

egypt-2824582_960_720
czas trwania 1 h 30 min.

 

Twoja inwestycja w obfitość życiową:

PEŁNA CENA KURSU:

577 pln

 

 
ZAPISY:

1. Wyślij maila zgłoszeniowego: dagmara.gmitrzak@wp.pl, otrzymasz dalsze informacje.

2. Zapłać:

LINK PŁATNICZY

 

 

Mój artykuł dla ZWIERCIADŁA o Czakrach:

CZAKRY TEKST

Materiał o czakrach na youtubie:

LINK

To nie wszystko.

31739945_10213488059654355_6451833660835364864_n118516852_163245835387191_5685759598717685177_o (1)

Rekomendacje:

 

“Dagmara jest bardzo ciepłą osobą o ogromnej wiedzy i intuicji. Potrafi przekazać informacje w ciekawy sposób, łącząc je z dużą dawką praktyki. Połączenie to sprawia, że zapamiętujemy przekaz na dłużej. Techniki, które stosuje „wchodzą” głębiej. Dotykają tych obszarów naszego życia, które spychaliśmy na drugi plan. Otworzenie się na te doznania sprawia, że „się uzdrawiamy”, likwidujemy blokady. Wspaniale przeprowadza przez proces zmian, zachowując intymność i szanując prywatność, co jest niezwykle ważne. Uczestnicząc w warsztatach z Dagmarą pozwalasz sobie doświadczać, odkrywać i eksplorować. Jeśli tylko dasz sobie szansę na przeżycie tej magicznej podróży, obudzą się w Tobie pokłady kreatywności i chęć do działania. Będziesz doświadczać w inny sposób. Dziękuję za wiedzę, wszystko co się we mnie zmienia i czego doświadczam!”
Agnieszka, Londyn

 

 

„Kobiecość jest czymś, co należy pielęgnować – podobnie jak związek z drugą osobą. Bywają momenty, że tej relacji w zasadzie nie czujemy, bywają momenty euforycznego zauroczenia, a potem zdarza się, że ten kontakt znowu słabnie…Dlatego fajnie, gdy na twojej drodze stanie mądra, silna kobieta, która wesprze cię w rozwijaniu tej relacji. Taką kobietą jest właśnie Dagmara. Stworzy bezpieczną przestrzeń do pracy oraz krąg kobiet, w którym będzie można się dzielić i wspierać. Bez oceny. I bez względu na to, w jakim miejscu w danej chwili jesteś. Otworzy cię na wielką głębię kobiecości, pomoże wybaczyć to, co niewybaczone oraz uzdrowić to, co woła o uzdrowienie. W niezwykle łagodny i ciepły sposób.
Autentyczność i moc Dagmary potęguje fakt, że wykonała gigantyczną pracę nad samą sobą i nieustannie się rozwija, tym samym weryfikując swoje narzędzia terapeutyczne. Polecam!”
Ania Chomczyk, nauczycielka jogi

 

 

“Dagmarę poznałam kilka lat temu na warsztacie pracy z czakrami. To było niezwykłe doświadczenie z kilku powodów. Po pierwsze sam kontakt z Dagmarą, osobą pełną ciepła, życzliwości, otwartości, ogromnej wiedzy i w pełni profesjonalną był dla mnie przyjemny. Po drugie Dagmara zabrała mnie w piękną podróż, podróż w głąb siebie, bardzo głęboko. Ten warsztat mnie wzbogacił, rozpoczął moją osobistą zmianę, dalszą pracę z czakrami i nie tylko z czakrami, jak się później okazało. Doświadczenia pracy z Dagmarą odmieniły moje życie, pogłębiłam kontakt ze sobą, z własnym sercem, co wniosło wiele radości w moje życie, jak również życie moich bliskich. Dagmara zabrała mnie w podróż do moich potencjałów, wyższych wymiarów, świata energii. Pomogła mi wzrastać. Odkryłam swoje wewnętrzne piękno. Teraz potrafię siebie wspierać, troszczyć się o siebie i kochać pełnym sercem. To miłość potężna, nieskończona.”
Agnieszka, Warszawa

 

 

ZAPRASZAM <3

Dagmara