Dziewięć archetypów kobiecości. Transformujące ustawienia archetypowe.

Zapraszamy na warsztat „Dziewięć archetypów kobiecości. Transformujące ustawienia archetypowe”, który poprowadzi w Londynie Dagmara Gmitrzak- trenerka, terapeutka holistyczna, muzykoterapeutka, autorka siedmiu książek.
Czy wiesz, że w każdej kobiecie drzemią różne aspekty–archetypy?
W kulturach świata nazywano je boginiami, każda z nich związana z była z różnymi umiejętnościami, darami, aspiracjami, pragnieniami, potrzebami.

Dziewięć archetypów kobiecych- to wzorce kobiece, oparte na studiowaniu kulturowych i ponad czasowych aspektów kobiecości. Znajomość tych archetypów pozwoli Ci lepiej zrozumieć swoją kobiecą naturę, Twoje wewnętrzne sprzeczności, różnorodne potrzeby i pragnienia.

Dzięki poznaniu i integracji swoich aspektów, poprawisz jakość Twojego życia, będziesz bardziej pewna siebie, zmotywowana do życia w pełni, do przejawiania swojej prawdy i autentyczności. Do wyrażania piękna, mocy i kreatywności swojej kobiecej esencji.

Niektóre z archetypów kobiecych mogą być w Tobie uśpione, inne walczą ze sobą i sabotują twórcze pomysły i pragnienia, jeszcze inne mogą być dla Ciebie jak czysta karta.

A teraz pomyśl przez chwilę, czy w Twoim otoczeniu znasz jakąś kobietę, która Cię fascynuje, inspiruje w życiu? A może jest też taka, której zazdrościsz, albo która Cię bardzo irytuje?
Każda z nich może Ci pomóc skonfrontować się z jednym z Twoich wewnętrznych archetypów kobiecych. Kobiety, które wywołują w nas silne emocje, pokazują nam to, czego nie widzimy w sobie, albo nie chcemy zobaczyć. Jakby powiedział Carl Gustav Jung- twórca psychologii integralnej- pokazują nam nasz cień. I dobrze, bo jeśli jesteś na ścieżce rozwoju masz okazję objąć te części cienia i pomóc im się wyrazić.

Jeśli wypieramy jakiś aspekt kobiecy ( np. naturalną potrzebę tworzenia, wyrażania kreatywności), to tak jakbyśmy wypierały jakieś części siebie). Efekt: spadek energii, apatia, depresja, frustracja, zmęczenie, irytacja, objawy psychosomatyczne, choroby…

Podczas warsztatu poznasz wszystkie Dziewięć Archetypów. każdy z tych aspektów.
Sprawdzisz, który aspekt potrzebuje się teraz zamanifestować w Twoim życiu i co ma Ci do powiedzenia. W różnych okresach życia pewne aspekty w nas pozostają uśpione, a inne stają się na pewien czas najważniejsze i prowadzą nas na ścieżce życia.

Oto Dziewięć Archetypów, z którymi będziemy pracować. Bardzo skrótowy opis:
Kobieta Matka- potrzeba opiekowania się, posiadania rodziny
Kobieta zorientowana na pracę-potrzeba wyrażania siebie poprzez pracę
Kobieta Zmysłowa i Seksualna- potrzeba doświadczania siebie jako kobiety cielesnej, zmysłowej
Kobieta zorientowana na związek-potrzeba kochania i bycia kochaną
Kobieta Twórczyni-potrzeba wyrażania swojej kreatywności
Kobieta Wojowniczka-potrzeba stanięcia w swojej prawdzie, stawania w imieniu słabszych
Kobieta Dzika -potrzeby instynktowne, połączenia z przyrodą i swoją kobiecą intuicją
Kobieta Podróżniczka-potrzeba wolności i niezależności przemieszczania

Podczas warsztatu:
-Poznasz Dziewięć archetypów kobiecych
Dowiesz się jaki jest Twój życiowy wzorzec archetypów, który wpływa na Twoje życie, pracę, związki, relację ze sobą, etc.
-Dowiesz się, które aspekty są obecnie aktywne, która wyparte, zaburzone albo uśpione
-Doświadczysz swojego ustawienia archetypowego- to wyjątkowa okazja do integracji wewnętrznej, ustawienie pozwala bowiem nie tylko na lepsze zrozumienie siebie i zbalansowanie energii, ale powoduje również ruch życiowy, wyjście z marazmu, rozwiązanie ważnej sytuacji, inspirację do realizacji marzeń, etc.

Zapraszamy na ten transformujący warsztat!

Od prowadzącej:
„Postanowiłam stworzyć kobietom możliwość doświadczenia tego warsztatu jeszcze w tym roku, kiedy ostatnio dowiedziałam się uczestniczki warsztatu czerwcowego, jak wiele rzeczy zmieniło się w jej życiu oraz życiu innych uczestniczek. Bo im bardziej zbliżamy się do siebie, do swojej prawdy- tym życie ulega zmianie, pojawiają się inni ludzie, nowe okoliczności, okazje i możliwości.
Praca z Dziewięcioma Archetypami to praca nad wewnętrzną integracją, usłyszenie różnych części siebie, uznanie ich, pogodzenie wewnętrznych konfliktów, zaakceptowanie swoich różnorodnych pragnień i potrzeb, to życie w prawdzie i autentyczności.
Spotkaj się ze sobą!

25.XI. LONDYN

O prowadzącej:
DAGMARA GMITRZAK
Trenerka rozwoju osobistego, terapeutka holistyczna, socjolog, muzykoterapeutka, nauczycielka technik relaksacji, autorka książek. Ukończyła studia w Instytucie Stosowanych Nauk Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego, w tym trzyletnią specjalizację: Pomoc społeczno-terapeutyczna. Ukończyła również trzyletnie szkolenie z Muzykoterapii i Psychodramy, dwuletnie podyplomowe Dziennikarstwo na UW, kurs medytacji mindfulness prowadzony przez australijskiego psychoterapeutę Ivana Miltona.
Od 2001 prowadzi warsztaty rozwoju osobistego, sesje indywidualne w Polsce i na świecie. Pracuje w nurcie psychologii transpersonalnej, która postrzega człowieka jako istotę cielesną, umysłową, emocjonalną, energetyczną i duchową.
Jest autorką siedmiu książek, m.inn: „Trening relaksacji. Jak uwolnić się od stresu, lęku i depresji”, „Obudź swoją kreatywność”, „Inteligencja serca”, „Pokonaj stres dzięki technikom relaksacji”, „Trening Jaguara”. Pisze teksty z zakresu psychologii i rozwoju do magazynu psychologicznego SENS. Współorganizuje wyprawy w dalekie miejsca mocy ( Bali, Hawaje).
Interesuje się kulturami świata i rdzennymi rytuałami. Uczestniczyła w wielu kręgach uzdrawiającej mocy oraz rdzennych rytuałach z tradycji Indian Ameryki Północnej i Południowej. Indiańskie imiona: Moon Song oraz Rainbow Thunder Woman www.rozwojosobisty.waw.pl

O warsztatach z Dagmarą:
„Dagmara jest bardzo ciepłą osobą o ogromnej wiedzy i intuicji. Potrafi przekazać informacje w ciekawy sposób, łącząc je z dużą dawką praktyki. Połączenie to sprawia, że zapamiętujemy przekaz na dłużej. Techniki, które stosuje „wchodzą” głębiej. Dotykają tych obszarów naszego życia, które spychaliśmy na drugi plan. Otworzenie się na te doznania sprawia, że „się uzdrawiamy”, likwidujemy blokady. Wspaniale przeprowadza przez proces zmian, zachowując intymność i szanując prywatność, co jest niezwykle ważne.
Uczestnicząc w warsztatach z Dagmarą pozwalasz sobie doświadczać, odkrywać i eksplorować. Jeśli tylko dasz sobie szansę na przeżycie tej magicznej podróży, obudzą się w Tobie pokłady kreatywności i chęć do działania. Będziesz doświadczać w inny sposób. Dziękuję za wiedzę, wszystko co się we mnie zmienia i czego doświadczam!”
Agnieszka, Londyn

„Pierwsze spotkanie z Dagmarą miałam rok temu. Nie spodziewałam się niczego szczególnego ani wyjątkowego, w zasadzie to chciałam być na innym warsztacie, ale tak jakoś wyszło, że trafiłam do niej. Zaskoczenie moje było ogromne. Niezwykle głębokie przeżycie, poruszające wewnętrzne obszary ciała i duszy. Absolutna magia!!
Dodam tylko, że na spotkaniu indywidualnym udało mi się w tak prosty i spokojny sposób uwolnić od problemu nękającego mnie od wielu lat, że wyszłam z niego oniemiała.
Mogę tylko powiedzieć, żebyś dał,-a sobie szansę na zmiany, które pozwolą Ci pełniej cieszyć się życiem. Po prostu spróbuj.
Serce to drzwi do szczęścia, spokoju i miłości…innej drogi nie ma.
Jeśli próbowałeś inaczej i nie jesteś usatysfakcjonowany,-a, to znaczy że czas „COŚ” z tym zrobić.
Po prostu skontaktuj się z sercem, z prawdziwym sobą, a wszystko wokół zacznie wyglądać inaczej.
Powodzenia.”
A. Londyn

„Dagmara to bardzo ciepła osoba, niezwykle empatyczna i tak też prowadzi swoje zajęcia. Mimo że pracujemy na nich dość ciężko (zwłaszcza dla mnie praca w aspekcie emocji, duchowości jest trudna), wszystko odbywa się w przyjaznej atmosferze z poszanowaniem naszych granic.
Myślę, że Dagmara przyciąga do siebie określone osoby, dlatego na jej warsztatach można poznać innych ciekawych ludzi, powymieniać się doświadczeniami, a przy tym wzajemne relacje podczas zajęć są dość koleżeńskie i wspierające. Ma to dla mnie duże znaczenie, ponieważ nie jest mi łatwo się otwierać i mówić o sobie. Do tego Dagmara ma niesamowitą wiedzę i doświadczenie, którymi chętnie dzieli się na zajęciach. Każdy warsztat to fascynująca przygoda w głąb siebie, po każdym warsztacie zostaje mi jakiś ślad w postaci nowej wiedzy, nowego doświadczenia zwłaszcza w kontekście rozumienia siebie (a jestem dość skomplikowana). Dagmaro, dziękuję za dotychczasowe warsztaty i nie mogę się doczekać, co przyniesie kolejny rok!”
Dominika, Warszawa

DATA:
25.11.

MIEJSCE:
Synchronicity Studios,
157a Hubert Grove,
SW9 9NZ
Clapham, Londyn

GODZINA:
11:00-18:00