BeFunky-collage - 2021-05-22T003732.168
Drogie Kobiety!
Z radością zapraszam Was do nowego online KRĘGU BOGINI-
czyli co miesięcznych spotkań kobiecych w formie kręgu.
Czym jest Kobiecy Krąg?
Krąg kobiecy to przestrzeń, w której kobiety mogą się czuć bezpiecznie, być autentyczne, łączyć się z samą sobą i z innymi kobietami, dzielić się z serca tym, co jest gotowe na wyrażenie, ładować wewnętrzne baterie, po prostu dzięki uczestniczeniu w kręgu.
Kobiety spotykają się w kręgach od tysięcy lat w każdej kulturze. Indianie mawiają, że siedzenie w kręgu to bycie w przestrzeni równości, w której Miłość może swobodnie płynąć.
Krąg kobiecy oparty jest na równości, współtworzeniu, autentyczności.
❤
Obecnie doświadczamy globalnej reaktywacji tradycji kręgowej.
Wraz z powstaniem patriarchatu (czyli dominacji pierwiastka męskiego nad kobiecym na Ziemi, zachwianie równowagi), kobiety powoli przestały się spotykać w kręgach, spowodowało to zwiększenie nieufności wobec siebie i rywalizacji.
Reaktywacja kręgów kobiet pojawiła się aktywniej w kulturze zachodniej pod koniec XX wieku, a obecnie rozkwita coraz bardziej i piękniej. Dzieje się to w ważnym momencie w naszych dziejach- czas zmiany, przechodzenie ze świadomości 3D- do świadomości 5D, tworzenie Ziemi opartej na współtworzeniu i równowadze miedzy kobietami i mężczyznami.
117108164_155428892835552_2408479617326313739_n
❤ KRĄG BOGINI
Niektóre z Was wiedzą, że poza tym że pracuję z kobietami warsztatowo i kręgowo od 20 lat, to podążam Ścieżką BOGINI i świętej kobiecości. Moją misją, jest towarzyszenie kobietom na ich drodze, do przebudzenia pełni swojej kobiecości, archetypu Bogini i kroczenia Ścieżką świętej kobiecości.
W zeszłym roku powstał 3 miesięczny kurs online: „Przebudzenie BOGINI”, otrzymałam wiele pięknych informacji zwrotnych od kobiet, jak ważny był dla nich ten kurs, mimo że był w formie online.
Pojawiała się idea, aby powstał również KRĄG BOGINI w formie online.
Zaopiekowałam się tą ideą i oto manifestuję ją!
Ogłaszam nabór do KRĘGU BOGINI. ❤
Podczas co miesięcznych Kręgów będę się z Wami dzieliła praktykami związanymi z archetypami kobiecymi, boginicznymi.
Otwarcie na Boginię w sobie to otwarcie na ucieleśnienie swojej kobiecości, zmysłowości, sek-su-alności, kreatywności… Poznanie wielu jakości bycia kobietą.
W Kręgu doświadczycie pracy z archetypami kobiecymi i Boginiami- m.inn: z Izydą, Marią Magdaleną, Afrodytą, Lakszmi, Hathor…
Na Ścieżce Bogini zaczniesz doświadczać magii życia, tych małych cudów, które wydarzają się każdego dnia, ale często ich nie zauważamy.
Zapraszam Cię, abyś ich doświadczyła😊
PRAKTYKI podczas Kręgów:
-Archetypy boginiczne
-Medytacje prowadzone
-Relaksacje i praktyki oddechowe
-Taniec intuitywny
-Praca z głosem
-Praktyki z czakrami i energią
-Praktyki z podświadomością, nadświadomością
-Praktyki kwantowe- quantum
❤
Dla kogo?
Dla kobiet, które są gotowe na regularne uczestnictwo. Chciałabym abyśmy stworzyły razem piękną grupę kobiet, które otwierają się na siebie i ufają sobie. Do tego jednak potrzebne są regularne spotkania. Podczas kręgu będziesz miała możliwość podzielenia się z tym, co jest w Tobie teraz żywe, tym co potrzebuje być wyrażone. Pamiętaj, w kręgu nie ma osądzania i radzenia, jest przyjmowanie innych kobiet takimi jakimi są i autentyczne wyrażanie siebie, wtedy gdy będziesz na to gotowa.
Jeśli pragniesz poczuć swoją kobiecą esencję, uzdrowić relację z ciałem, obudzić swoją kreatywność, zmysłowość, witalność, pasję, zbalansować energię kobiecą i męską w sobie, naładować wewnętrzne baterie, napłenić się tą piękną energią podczas kregu…
Zapraszam…
❤

e277b3fc5896859f49c310b81962f0a2

KRĄG PIERWSZY:
30 Maja g.19-21

ŚWIĄTYNIA ISIS- obudź swoją zmysłowosć, kreatywność i Świetliste Skrzydła
Kobieca i męska energia w nas
Archetyp Izydy
Świątynia Izydy:
taniec intuitywny, budzenie energii Shakti- Twojej kreatywnej, kobiecej, boginicznej energii
Świetliste Skrzydła Isis- ekspresja swej kreatywności
Medytacja Prowadzona, praca z czakrami i przekaz energii
Trzymająca Krag:
 412B8496-Edit
Dagmara Gmitrzak: terapeutka holistyczna, trenerka rozwoju osobistego, socjolożka, muzykoterapeutka, nauczycielka technik relaksacji i medytacji, autorka książek, podróżniczka, pieśniarka. Ma dwadzieścia lat doświadczenia w pracy rozwojowej z kobietami, prowadzi warsztaty i kręgi kobiece.
Ukończyła Instytut Stosowanych Nauk Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego, ze specjalizacją: Pomoc społeczno-terapeutyczna, Dwuletnie Podyplomowe Dziennikarstwo na UW, trzyletnie szkolenie z Muzykoterapii i Psychodramy, kurs trenerski Praktyki Uważności Mindfulness, i wiele innych.
Pracuje w nurcie psychologii transpersonalnej, która postrzega człowieka jako istotę cielesną, umysłową, emocjonalną, energetyczną i duchową.
Autorka ośmiu książek, m.in: „Jak pokochać siebie”, „Trening Jaguara”, „Obudź swoją kreatywność”, „Inteligencja serca”. Pisze również teksty z zakresu psychologii i rozwoju do magazynu psychologicznego SENS.
Interesuje się kulturami świata i rdzennymi rytuałami. Uczestniczyła w wielu kręgach uzdrawiającej mocy oraz rdzennych rytuałach z tradycji Indian Ameryki Północnej, Środkowej i Południowej. Ma dwa indiańskie imiona: Moon Song oraz Rainbow Thunder Woman.
Podąża Ścieżką Bogini- Świętej Kobiecości. Podczas kręgów i warsztatów inspiruje kobiety do przebudzenia pełni swojej kobiecej esencji. Jest Solar/Moon Rose Priestess, Lemurian Priestess oraz Womb Keeper. Współorganizuje wyprawy do pięknych miejsc mocy między innymi na Bali, Hawaje i Maltę. www.rozwojosobisty.waw.pl
❤
INFORMACJE ORGANIZACYJNE:
Kiedy?
INAUGURACJA: 30 maja, g. 19 na platformie ZOOM
Cena jednego Kręgu Bogini: 100 pln
Rezerwacja miejsca:
KROK 1. Wyślij maila zgłoszeniowego na adres: dagmara.gmitrzak@wp.pl
KROK 2. Dokonaj opłaty (otrzymasz link płatniczy).
Po dokonaniu opłaty otrzymasz link do ZOOM.
Jeśli jeszcze nie widziałaś WEBINARU: „Powrót Bogini”, wyślij mailowo prośbę o przesłanie mailem, a otrzymasz link do 1,30 h nagrania (wiedza i praktyka).
A 12-13.VI  zapraszam na fizyczny warsztat weekendowy w Warszawie:
“PRZEBUDZENIE BOGINI”.
Do zobaczenia!