OBUDŹ SWOJĄ KOBIECĄ MOC
18.XI.2018 Warszawa

Świadomość, Miłość, Seksualność: integracja umysłu, serca, miednicy

Zapewne już wiesz, że TERAZ jest CZAS KOBIET. Czas na to, aby kobiety przypomniały sobie o swojej mocy, obudziły ją i działały dla dobra swojego i całej Planety.
Tak- to również Twój czas! Na to byś stanęła pewnie w swojej prawdzie, pięknie i mocy.
Czas, abyś już nigdy nie żałowała, że jesteś kobietą, abyś była z tego dumna i szczęśliwa.

Świat potrzebuje kobiet, których kobieca moc jest przebudzona.
Pytanie tylko- jak ją przebudzić?
Blisko dwadzieścia lat pracy ze sobą i siedemnaście lat pracy z kobietami różnych narodowości, uświadomiło mi, że aby przebudzić swoją kobiecą moc i poczuć się piękną, pełną magnetyzmu kobietą, musimy zintegrować trzy sfery: umysł, serce i miednicę.
Ten przełomowy warsztat daje Ci okazję do rozpoczęcia tego procesu!
Zapytaj proszę siebie:
-Czy chcesz żyć pełniej?
-Czy pragniesz czuć się bardziej kobieco- doświadczać w pełni różnych aspektów swojej kobiecości?

-Czy chciałabyś być bardziej pewna siebie i na co dzień doświadczać poczucia własnej wartości bez względu na sytuacje w jakich się znajdujesz?
-Czy chciałabyś kochać siebie- umieć się o siebie zatroszczyć, dbać o swoje potrzeby fizyczne, mentalne, psychologiczne, emocjonalne?
-Czy chciałabyś bardziej się sobie podobać i akceptować również swoją zmysłową oraz seksualną naturę?
-Czy pragniesz być bardziej kreatywna i wyrażać swoją twórczą, sprawczą naturę?
Jeśli tak, to ten warsztat da Ci okazję do pracy z tymi tematami.
Podczas warsztatu będziemy pracować:

1. Z Umysłem- czyli Twoją świadomością
(uświadamiać sobie programy, role, skrypty, które mogą blokować doświadczanie dobrostanu fizycznego i psychicznego jako kobiety )
2. Z Sercem- czyli poziomem Miłości do siebie oraz inteligencją i przestrzenią Serca.
Warto pamiętać, że nasze relacje z ludźmi, odzwierciedlają naszą relację z samą sobą.
Jeśli pragniemy harmonijnych, pełnych ciepła i miłości relacji- ważne jest zatroszczenie się o siebie i wysyłanie miłości do swojego serca, objęcie czułością swojego wewnętrznego dziecka i wszystkich aspektów kobiecych.

3. Z Miednicą- czyli poziomem seksualności, tego jak bardzo czujesz się zmysłowa i seksualna, kreatywna i sprawcza w swoim życiu. Będziesz pracować z niezwykłym miejscem mocy jakim jest Twoja macica- przebudzisz ją i pozwolisz jej na wyrażenie tego, czego w tej chwili potrzebuje ( tańcem, ruchem, głosem).

Techniki:
-Praca z przekonaniami
-Medytacje prowadzone
-Twórcze wizualizacje
-Praca z ciałem- taniec intuitywny
-Praca z głosem
-Koherencja serca, bycie w Polu Serca
-Świadomy dotyk, automasaż
-Fototerapia- techniki Living Photography

O warsztatach z Dagmarą:
„Dagmara jest bardzo ciepłą osobą o ogromnej wiedzy i intuicji. Potrafi przekazać informacje w ciekawy sposób, łącząc je z dużą dawką praktyki. Połączenie to sprawia, że zapamiętujemy przekaz na dłużej. Techniki, które stosuje „wchodzą” głębiej. Dotykają tych obszarów naszego życia, które spychaliśmy na drugi plan. Otworzenie się na te doznania sprawia, że „się uzdrawiamy”, likwidujemy blokady. Wspaniale przeprowadza przez proces zmian, zachowując intymność i szanując prywatność, co jest niezwykle ważne.
Uczestnicząc w warsztatach z Dagmarą pozwalasz sobie doświadczać, odkrywać i eksplorować. Jeśli tylko dasz sobie szansę na przeżycie tej magicznej podróży, obudzą się w Tobie pokłady kreatywności i chęć do działania. Będziesz doświadczać w inny sposób. Dziękuję za wiedzę, wszystko co się we mnie zmienia i czego doświadczam!”
Agnieszka, Londyn

„Pierwsze spotkanie z Dagmarą miałam rok temu. Nie spodziewałam się niczego szczególnego ani wyjątkowego, w zasadzie to chciałam być na innym warsztacie, ale tak jakoś wyszło, że trafiłam do niej. Zaskoczenie moje było ogromne. Niezwykle głębokie przeżycie, poruszające wewnętrzne obszary ciała i duszy. Absolutna magia!!
Dodam tylko, że na spotkaniu indywidualnym udało mi się w tak prosty i spokojny sposób uwolnić od problemu nękającego mnie od wielu lat, że wyszłam z niego oniemiała.
Mogę tylko powiedzieć, żebyś dał,-a sobie szansę na zmiany, które pozwolą Ci pełniej cieszyć się życiem. Po prostu spróbuj.
Serce to drzwi do szczęścia, spokoju i miłości…innej drogi nie ma.
Jeśli próbowałeś inaczej i nie jesteś usatysfakcjonowany,-a, to znaczy że czas „COŚ” z tym zrobić.
Po prostu skontaktuj się z sercem, z prawdziwym sobą, a wszystko wokół zacznie wyglądać inaczej.
Powodzenia.”
A. Londyn

„Dagmara to bardzo ciepła osoba, niezwykle empatyczna i tak też prowadzi swoje zajęcia. Mimo że pracujemy na nich dość ciężko (zwłaszcza dla mnie praca w aspekcie emocji, duchowości jest trudna), wszystko odbywa się w przyjaznej atmosferze z poszanowaniem naszych granic.
Myślę, że Dagmara przyciąga do siebie określone osoby, dlatego na jej warsztatach można poznać innych ciekawych ludzi, powymieniać się doświadczeniami, a przy tym wzajemne relacje podczas zajęć są dość koleżeńskie i wspierające. Ma to dla mnie duże znaczenie, ponieważ nie jest mi łatwo się otwierać i mówić o sobie. Do tego Dagmara ma niesamowitą wiedzę i doświadczenie, którymi chętnie dzieli się na zajęciach. Każdy warsztat to fascynująca przygoda w głąb siebie, po każdym warsztacie zostaje mi jakiś ślad w postaci nowej wiedzy, nowego doświadczenia zwłaszcza w kontekście rozumienia siebie (a jestem dość skomplikowana). Dagmaro, dziękuję za dotychczasowe warsztaty i nie mogę się doczekać, co przyniesie kolejny rok!”
Dominika, Warszawa