MEKSYK- JUKATAN
wyprawa rozwojowa dla kobiet
z Dagmarą Gmitrzak

 

BeFunky-collage - 2021-02-13T200554.987

Beautiful beach in Isla Mujeres, Mexico.

 

„Obudź w sobie kobiecą moc
i wewnętrznego Jaguara”

 

Drogie Kobiety, zapraszam Was na kolejną edycję wyprawy w ramach projektu „Podróże i Rozwój”. Tym razem udamy się na ziemie Majów- rdzennych mieszkańców Meksyku, do domu Jaguara czyli na Półwysep Jukatan.

W trakcie pobytu doświadczysz wewnętrznej podróży w głąb siebie, aktywujesz pamięć swojej Duszy, DNA, doświadczysz swojej kobiecej mocy i boginiczności. Będziemy pracować z archetypem największej majańskiej Bogini- IxChel, zwanej też księżycową boginią jaguarową, którą pokochały majańskie kobiety, ponieważ wspiera je w obudzeniu kreatywności, mocy i płodności.
Zapewne wiecie również, że pasjonuje mnie od lat Jaguar, który stał się przewodnikiem jednej z moich książek: ”Trening Jaguara”. Podczas wyprawy dowiecie się więcej o mocach i duchowych lekarstwach (medicina) tego dzikiego kota oraz czym jest Biała Ścieżka Jaguara. Zapraszam w tę fascynującą podróż.

Proponowana przez nas wyprawa będzie okazją do odwiedzenia najwspanialszych miejsc na zielonym Półwyspie Jukatan w Meksyku, jednocześnie będąc wewnętrzną podróżą inspirowaną jego kulturą.

 

Wędrówka ta będzie czymś więcej niż dwutygodniowe zwiedzanie atrakcji turystycznych – pragniemy, aby podróż po skarbach jednego z najciekawszych państw Ameryki Północnej stała się świadomym doświadczeniem jego zróżnicowanej kultury, historii, dziedzictwa i współczesnej rzeczywistości. Wspólnie będziemy je zgłębiać i eksplorować oraz czerpać z nich inspiracje do autorefleksji i własnego rozwoju.

Odwiedzane przez nas miejsca: starożytne kompleksy budowli i piramid związanych z kultem religijnym Majów i Zapoteców, niezwykłe miejsca przyrodnicze – dżungla tropikalna, wodospady, karaibskie plaże; spotkania z lokalną ludnością i ich obrzędowością oraz starożytną mitologią i astronamią, a także wszelkie inne doświadczenia podczas podróży, staną się podstawą do rozmów i wewnętrznych przeżyć.

Wyprawę podzieliśmy na 3 części :

– 4 dni po przylocie na integrację i wypoczynek oraz część warsztatową

– 5 dni na eksplorację Jukatanu w trakcie wycieczek w najciekawsze miejsca.

– 5 dni na odpoczynek i część warsztatową kończącą wyprawę

 

 

Niezwykłe Tajemnice Meksyku

PROGRAM IMPREZY:

 

Dzień 1 – 4

CANCUN

 Wylot z Polski. Przylot do Cancun. Transfer z lotniska i zakwaterowanie w Hotel 3* – 4  Noclegi.

Pobyt wraz z odpoczynkiem i częścią warsztatową prowadzoną przez Dagmarę Gmitrzak, krąg kobiecy rozpoczynający tę piękną podróż. W trakcie pobytu w Cancun, wyjazd na wycieczkę do COBA.

 

Dzień 4

CANCUN  – COBA
Po śniadaniu przejazd do Coba i zwiedzanie jednego z najbardziej okazałym i najmniej wyeksplorowanych archeologicznie miast Majów na Jukatanie: piramid Mul Nohoc (najwyższa na półwyspie) i Iglesia, świątynia Canjuto Las Pinturas oraz stelle. Następie krótka wizyta w osadzie Pac – Chen zamieszkiwanej przez potomków Majów. Powrót do Cancun. W miarę możliwości- wieczorne spotkanie. Nocleg.

Dzień 5

CANCUN – CHICHEN ITZA – MERIDA

Po śniadaniu przejazd do jednego z cudów świata czyli piramidy Chichen Itza (lista UNESCO), gdzie zobaczymy między innymi: schodkową piramidę Kukulkan, ścianę trupich czaszek, Świątynię Tysiąca Wojowników, boisko do gry w pelotę oraz obserwatorium astronomiczne. Dla chętnych (za dodatkową opłatą ok. 20 USD) możliwość zobaczenia jednej z wielu na Jukatanie „studni” krasowych – chętnych zapraszamy do kąpieli w kryształowo czystej wodzie cenote Ik Kil (prosimy mieć przygotowane ręczniki i stroje kąpielowe). Osoby nie uczestniczące w zwiedzaniu cenote mają czas wolny w Chichen Itza.

Następnie przejazd do stolicy Jukatanu Meridy i spacer po historycznym centrum miasta. Dla chętnych, za dodatkową opłatą przejażdżka dorożkami po kolonialnych uliczkach Meridy. Kolacja i nocleg w Meridzie.

Dzień 6

MERIDA – CELESTUN – CAMPECHE

Po śniadaniu pojedziemy do Celestun , gdzie znajduje się jeden z najciekawszych rezerwatów przyrody w Meksyku, park biosfery, będący ostoją kolonii flamingów, pelikanów, kormoranów. Po południu zwiedzanie Campeche – kolonialnego miasta wpisanego na listę UNESCO, miasta. Jest prawdziwa gradka dla fotografów pastelowe kolory niskiej zabudowy i błękit nieba tworzą niezapomniany klimat miasta niegdyś nękanego przez piratów. Kolacja i nocleg w Campeche.

Dzień 7

CAMPECHE  – UXMAL – VALLADOLID

Po śniadaniu przejazd do Uxmal, które należało tak jak Chichen Itza do głównych „państw-miast” cywilizacji Majówi. Zobaczymy między innymi Świątynię Wróżbity oraz Czworokąt Mniszek (zespół budowli przypominających klasztor), Pałac Gubernatora (jest to największa budowla prekolumbijska w Ameryce). Następnie wizyta na jednej z plantacji sizalu. Po południu transfer do Valladolid – miasta, które w 2012 r. zostało włączone do meksykańskiego programu Pueblos Magicos (Magicznych Miasteczek), promującego miejscowości o bogatej kulturze i historii, naturalnym pięknie i szczególnej atmosferze. Wieczorny spacer po urokliwej starówce. Kolacja i nocleg w Valladolid.

Dzień 8

VALLADOLID – TULUM – CANCUN

.

Kolejnym punktem programu będzie Tulum  – Tajemniczych ruin Majów, pięknie położonych  nad turkusowymi wodami Morza Karaibskiego. To Tutaj Hiszpanie po raz pierwszy spotkali się z ich kulturą. Przejazd do hotelu na nocleg do Cancun

Dzień 9 – 12

 CANCUN

Śniadanie w formie bufetu. Czas przeznaczony na relaks i wypoczynek na plaży oraz część warsztatową wyprawy.

Dzień 13-14

CANCUN – POLSKA

 Śniadanie w formie bufetu. Transfer na lotnisko.
Wylot do Polski. Przylot do Polski

 

„Jaguar inspiruje nas do życia w prawdzie, bez ukrywania tego, kim jesteśmy. Każdy bowiem ma swoją ścieżkę i potencjał do wykorzystania. Jaguar pomoże Ci obudzić ten potencjał. To nauczyciel i przewodnik, który przypomina o potrzebie życia w równowadze oraz doświadczania obfitości zarówno w świecie materialnym, jak i duchowym. Jaguar nauczy Cię, jak przetrwać w każdej życiowej sytuacji, jak zachowywać się asertywnie oraz szanować i akceptować siebie, jak poruszać się w życiu pewnie, z poczuciem własnej wartości i godności. Dzięki niemu dowiesz się, jak bez wahania płynąć w swoim kierunku, tym najlepszym z najlepszych w oceanie możliwości. Pomoże Ci osiągać cele, nauczy wytrwałości i cierpliwości, które są do tego potrzebne.”
– fragment książki “Mądrość Jaguara”

PROWADZĄCA

DAGMARA GMITRZAK
Trenerka rozwoju osobistego, terapeutka holistyczna, socjolog, muzykoterapeutka, nauczycielka technik relaksacji, dziennikarka, podróżniczka. Od 2001 prowadzi autorskie warsztaty rozwoju osobistego w Polsce i zagranicą. Pracuje w nurcie psychologii transpersonalnej. W pracy łączy wiedzę psychologiczną z technikami z Dalekiego Wschodu oraz pochodzącymi z tradycji Indian obu Ameryk.
Autorka siedmiu książek, m.inn „Trening relaksacji”, „Obudź swoją kreatywność”, „Trening Jaguara”, „Pokonaj stres dzięki technikom relaksacji”. Pisze regularnie do magazynu psychologicznego SENS. Współorganizuje wyprawy w dalekie miejsca połączone z rozwojem ( Bali, Hawaje, Meksyk)  www.rozwojosobisty.waw.pl
Wywiad z Dagmarą: http://zwierciadlo.pl/psychologia/jak-uwierzyc-w-siebie-t

INFORMACJE:

Cena 6850 pln i 950 USD 

 

Cena zawiera:

Przelot samolotem wraz z bagażem rejestrowym

Transfer z lotniska do hotelu w Cancun i z hotelu na lotnisko

-Przejazdy klimatyzowanym busem na terenie Meksyku

Zakwaterowanie w hotelach 3*

Pokoje typu standard.2 osobowe z łazienkami i klimatyzacją.

9 noclegów w Cancun.

3 noclegi w trakcie wycieczek

-Zajęcia warsztatowe z Dagmarą Gmitrzak– kręgi kobiece, rytuały i ceremonie kobiece, medytacje

-Opiekę pilota – przewodnika

-Śniadania

-Ubezpiecznie  KL I NNW  zawierające ryzyko zachorowania na Covid.

Cena nie zawiera:

-wstępów do piramid- ok.100 dolarów

-Napojów i posiłków nie wymienionych w programie

-Opłat związanych z testami

-Dopłaty do pokoju jednoosobowego

-Zwyczajowych napiwków dla kierowców i przewodników

  

UWAGI:

Dobrym pomysłem jest wykupienie ubezpieczenia dodatkowego, związanego ze zwrotem ceny wyprawy w przypadku pozytywnego wyniku testu PCR lub rezygnacji z wyprawy. Cena ubezpieczenia to 3 procent ceny podróży, osoba ubezpieczona moze otrzymać zwrot ceny podróży.

 • Każdy uczestnik może ze sobą zabrać 1 sztukę bagażu do 20 kg

 • W przypadku, gdy lot powrotny do Polski jest do godz. 10:00 włącznie, goście nie dostaną śniadania w dniu wylotu (z uwagi na potrzebę dotarcia na lotnisko 3 godziny przed odlotem)

 • Opłata za używanie kamery video w muzeach i niektórych miejscach zwiedzania wynosi 5 USD

             * Cena  może ulec zmianie w zależności od ceny biletu lotniczego w dniu zakupu imprezy.

 

INFORMACJE – REZERWACJE

Rezerwacja miejsca mailem:

dagmara.gmitrzak@wp.pl

tel 503 814 419

Organizator to licencjonowane Biuro Podróży z polisą OC na cały Świat:

Biuro podróży Vivaldi Podróże na Cztery Pory Roku,

tel kontaktowy: Dariusz Byszko, 515 199 194, biuro@vivaldi.org.pl

we współpracy z Dagmarą Gmitrzak- trenerka rozwoju osobistego, terapeutką, socjolożką, autorką książek i podróżniczką. www.rozwojosobisty.waw.pl

 

 

Zapraszamy ♥

 

newhawaii  
WYPRAWA NA HAWAJE 
RAJ NA KOŃCU TĘCZY-
ALCHEMIA OBFITOŚCI- 
2020

 

Zapraszamy serdecznie na wyprawę na Hawaje w duchu ALOHA!

Biuro Podróży Vivaldi Podróże na Cztery Pory Roku oraz Dagmara Gmitrzak.

Aloha to w języku hawajskim słowo o bardzo pozytywnym znaczeniu. Aloha to nie tylko słowo, jakim witają się i żegnają Hawajczycy. Aloha oznacza miłość i współodczuwanie, to pozdrowienie z głębi serca.

Kolejna wyprawa na Hawaje- magiczny archipelag wysp, to dwa tygodnie spędzone w pięknej przyrodzie, odpoczynek, regeneracja, pobyt na wyspach Oahu i Big Island ( wulkany!), zajęcia warsztatowe
( m.inn nauka KAHI LOA- hawajskiej pracy z ciałem,  praktyka uważności mindfulness, etc), poznanie kultury Hawajów, dla chętnych masaże lomi lomi i warsztat tańca hula.

     Nie trudno zrozumieć, dlaczego Hawaje postrzegane są jako synonim Raju na Ziemi. Imponujące wybrzeże urozmaicone bajecznymi plażami, palmy powiewające na wietrze, rafy koralowe i dymiące wulkany oraz liczne  kolorowe tęcze – to tylko niektóre z ich uroków.

To właśnie na Hawajach powstają najpiękniejsze tęcze jakie można sobie wyobrazić, co jest jednym z  najmilszych akcentów całego pobytu na Rajskiej Wyspie.

Przyjazna natura mieszkańców Hawajów, ich gościnność i  pogodne podejście do życia udziela się od razu przyjezdnym i powoduje, że czujemy się zrelaksowani, spokojni  i zapominamy o wszystkich problemach. Połączenie przyjaznych ludzi, natury i pięknych widoków to najlepsza kombinacja na idealne wakacje.

Wyprawa na Hawaje- Raj na końcu tęczy- zachwyć się światem, naładuj baterie na kolejny rok 2018!

12346549_10206401969786537_8087305224555695497_n  12347874_10206401968346501_5720303781877231727_n777  12347910_10206401970546556_6110618285758822597_n55 12310705_10206401974306650_4880958365913576285_n

Program wyprawy:

Dzień 1Kwiaty Lei –  lądujemy na wyspie OAHU

Tę niezwykłą podróż rozpoczniemy od przybycia na wyspę Oahu, gdzie w duchu, szacunku, miłości i przyjaźni zostaniemy  przyjęci wieńcem lei-  symbolem Honolulu, który podobnie jak taniec hula-stanowi element miejscowej tradycji. Pierwotnie lei miały charakter sakralny, były ofiarowywane bogom podczas religijnych obrzędów, obejmujących tańce i pieśni. Poczujmy się zatem jak bogowie…

Dzień 2 –  Sunset on the beach

Od rana będziemy rozkoszować się plażą Waikiki Beach,  znaną z widoków na wulkan Diamond Head.

Ciepły klimat, łagodne chmury i spienione lazurowe fale idealnie nadają się do surfowania. Będziemy mogli być tu  świadkami wielu imprez kulturalno – rozrywkowych, takich jak: zawody surfingowe, plenerowe występy tancerzy hula czy wyścigi kajaków.


Dzień 3 – Dookoła Wyspy Oahu

Podczas tej wycieczki zobaczymy najpiękniejsze miejsca wyspy Oahu. Tę niezwykłą podróż rozpoczniemy od wjazdu do wnętrza krateru Diamond Head, który kształtem przypomina grzbiet tuńczyka.  Kolejnymi przystankami będą punkty widokowe: Zatoka Hanauma, Gejzer Halona oraz Makapu’u. Każde z nich jednakowo zachwycające. Około południa czas na plażowanie w Waimanalo Beach Park , a dla chętnych również lokalny hawajski lunch pod gołym niebem. Następnie udamy się do Doliny Świątyń, gdzie znajduje się buddyjska świątynia Byodo – In, która kształtem symbolizuje mitycznego Feniksa,  odradzającego się z popiołów. To właśnie tu, przy szumie wodospadu i w otoczeniu kwiatów, zieleni i ptaków można doświadczyć, niesamowitego uczucia bycia gdzieś daleko, poza zgiełkiem zabieganego, rozgorączkowanego  świata.

Kusząca woń ananasów zaprowadzi nas na plantację tych owoców. Nie zapominajmy, ze jedna trzecia wszystkich ananasów pochodzi z Hawajów. To właśnie tu osiągnięto mistrzostwo w uprawie tego owocu.

Ostatnim punktem naszej magicznej podróży, będzie przejazd wzdłuż północnego wybrzeża oraz przystanek na zdjęcia na słynnej plaży Sunset.


Dzień 4   „ Wycieczka do wnętrza wyspy”

Tego dnia udamy się na poszukiwania Ducha Hawajów i końca Tęczy
Będziemy przedzierać się tajemniczymi ścieżkami przez dżunglę, często nazywaną  Doliną Tęczy.  Jest  ona kolejnym unikalnym miejscem na świecie, bowiem nie spotkamy w niej  żadnych gadów, węży, czy innych niebezpiecznych zwierząt, polujących na Nas, natomiast przy odrobinie szczęścia, wśród gąszczy pnączy i zieleni zobaczymy dzikie konie. Następnie przedzierając się  przez dżunglę, wśród spektakularnych tęcz i idealnie zielonej roślinności, dotrzemy  do wodospadu Manoa. Popołudniu kąpiel w oceanie i odpoczynek.

Dzień 5  Złota plaża

W tym dniu proponujemy odpoczynek na plaży. Waikiki to najpopularniejsza, obok brazylijskiej Copacabany plaża świata. Dla chętnych za 15$ w kiosku przy plaży będzie można nabyć i  własnoręcznie otworzyć perłopława, a znalezioną w środku perłę zachować na pamiątkę.


Dzień 6 Centrum Kultury Polinezji

Kolejny dzień naszej podróży  spędzimy na plaży,  a w godzinach popołudniowych   zainteresowanym proponujemy zobaczenie  Polinezyjskiego Centrum Kultury Laie, w którym to oprócz kultury Hawajów poznamy obyczaje mieszkańców Samoa, Nowej Zelandii, Tahiti, Fidżi, Tonga oraz Markizów. Warto wspomnieć, że Centrum Kultury Polinezyjskiej  nie jest zwykłym skansenem, a doskonale  zrekonstruowanymi prawdziwymi wioskami, w których mieszkają ludzie z opisywanych społeczności. Wieczorem zapraszamy na ucztę hawajską Luan oraz na rewię inspirowaną kulturą i mitologią Hawajów.
Jest to wycieczka fakultatywna.


Dzień 7  Diamond Head i Dolina Manoa

Ten dzień rozpoczniemy od wejścia do krateru Diamond Head. Charakterystyczny wygląd krateru oraz bliskość kurortów turystycznych sprawiają, że jest to jedno z najbardziej rozpoznawalnych miejsc w Honolulu. Widoczny jest z wielu zakątków w mieście i okolicy , a na jego szczyt wiedzie ponad kilometrowej długości malownicza trasa turystyczna.

Dzień 8 -11  Wyprawa i pobyt na wyspie  Hawai’i-  BIG ISLAND

11046783_10206438202852341_6308032570585572190_n

W tym dniu  lecimy na wyspę Hawai’i (zwaną Wielką Wyspą), która jest największą w archipelagu i oferuje olbrzymią różnorodność krajobrazów i przyrody z majestatycznie górującymi nad wszystkim wulkanami z płynącą lawą. W dodatku brzeg Wielkiej Wyspy stale się powiększa, a wszystko za sprawą Pele – hawajskiej bogini wulkanów, która według legend mieszka w jednym z pięciu wulkanów tworzących wyspę. Po niespełna godzinnym locie przybędziemy do Hilo – miasta będącego stolicą wyspy. W dalszą drogę wyruszymy wynajętym vanem. W drodze do bogini Pele będziemy mijać plantacje bananów, kawy i orzeszków, przejeżdżając cudną aleją drzew bananowych w Parku Królowej Liliuokalani. Hilo z uwagi na dużą obecność tropikalnych roślin nazywane jest „Orchideową Stolicą Świata”. Odwiedzimy więc znajdującą się w okolicy plantację tych eleganckich kwiatów w “Akatsuka Orchid Gardens”, jak również największą przetwórnię na świecie orzechów makadamia “Mauna Loa Macadamia Nut Factory”. Na przydrożnym straganie skosztujemy passion friuts, starfruit oraz guawy.

Następnie kierując się na północ od stolicy wyspy dotrzemy do Akaka Falls State Park, gdzie mamy w planach zobaczyć dwa wodospady skryte w sercu lasu tropikalnego. Ostatnim etapem tej podróży będzie zwiedzanie  Hawai Volcanoes Park i ekscytujący  spacer po zastygłej lawie.

Podczas pobytu na Big Island odbędą się zajęcia prowadzone przez Dagmarę Gmitrzak– codzienne medytacje, nauka hawajskiego masażu Kahi Loa, praktyki hawajskiej manifestacji marzeń.

Dzień 12

Powrót na wyspę Oahu. Doświadczyliśmy części tego, co można tutaj przeżyć, pozostają jeszcze do zwiedzenia następne, równie piękne Hawajskie wyspy – Maui, Kauai, Molokai, Lanai…ale to juz następnym razem….Dziś okazja, aby podziwiać na plaży Waikiki zachód słońca.

Dzień 13

Po śniadaniu ostatnie zakupy hawajskich pamiątek, ostania kąpiel w oceanie na Waikiki.
Czas wracać na nasz  kawałek tęczy…Ze słońcem w sercu i dawką pozytywnej energii wracamy do kraju.

Dzień 14
Zakończenie wyprawy :)

11207306_10206246694984764_2301115948240254951_n

Cena: 5900 zł + 2090 $ dla grupy min. 5 osób

Cena: 5900 zł + 1530 $ dla grupy min. 10 osób

Po podpisaniu umowy z Biurem i przesłaniu jej na adres Biura podróży prosimy o
wpłatę zaliczki w kwocie 3000 zł na konto
ALIOR Bank nr. 19 2490 0005 0000 4530 7755 9291

Dopłata do całości na miesiąc przed wyjazdem.

Świadczenia :

 • przelot z Warszawa – Honolulu – Warszawa, przez San Francisco

 • Przelot pomiędzy wyspami: Oahu – Big Islands – Oahu

 • 8 nocy w hotelu 3*  w pobliżu plaży (pokoje 2-osobowe) Wyspa Oahu, stolica Honolulu

 • 4 noce na Wyspie Big Islands pokoje 2 os z łazienkami

 • śniadania

 • transfery z/na lotnisko

 • Hawajskie powitanie girlanda kwiatów LEI

 • opieka polsko-języcznego przewodnika na Hawajach

 • Zajęcia warsztatowe ( Kahi Loa, techniki oddechowe, medytacje..)

*WYCIECZKI wliczone w cenę imprezy:

– całodzienna wycieczka wokół wyspy Oahu
–  wycieczka Diamond Head i Wodospadu Manoa

 

Nie wliczone w cenę:

 obiado-kolacje: około 25-40 USD / dzień / osoba

–  zwyczajowe napiwki: 3USD od osoby za dzień  pracy kierowcy oraz przewodnika 

–  wycieczka do Centrum Kultury Polinezji 130 USD /os.

–  wstęp do Parku Wulkanów
–  dla chętnych masaże lomi lomi, warsztat tańca hula
Ważne- aktualna wiza do USA

UWAGA ******
Istnieje również opcja wyprawy 11 dniowej-
10 nocy na Hawajach-wyspa OAHU.

Cena: 1000 $ plus 6850 PLN, grupa min. 5-6 osób

Zapraszamy osoby kochające podróżowanie, przyrodę i rozwój osobisty

” Moje osobiste wrażenia i odczucia związane z Hawajami-
Dagmara Gmitrzak

Już w dzieciństwie wiedziałam, że chcę pojechać do Honolulu. Oczywiście nie wiedziałam wówczas dlaczego…

Zawsze marzyłam o wyprawie na Hawaje.

Jako dorosła osoba, przeczuwałam, że to może być jedno z „tych miejsc na Ziemi”, w których mogłabym żyć, osiąść na dłużej.

Miejsce ukochane.

Istotnie na Hawajach poczułam się jak w domu.

To miejsce karmiło moje serce i duszę.

Świadomość przebywania na środku Oceanu Spokojnego pozwoliła mi spojrzeć na życie z większego dystansu i w pełni celebrować chwilę obecną.

Pamiętam przypływ kreatywnej weny, kiedy siedziałam na plaży Waikiki na Oahu, pamiętam piękne zachody słońca nad oceanem, bajkowe rozgwieżdżone niebo w ciepłą noc, otulający i ciepły ocean, moc i majestat wulkanu Mauna Kea, niezwykłe uczucie stąpania po zastygłej lawie w Parku Wulkanicznym na Big Island, oczyszczający żywioł wodospadów: Akaka i Rainbow Falls, zachwyt kiedy oglądałam kolekcję orchidei, zadowolenie kiedy kosztowałam soczystego ananasa i orzeszków macadamia, radość i wewnętrzne poruszenie podczas występu tancerzy w Polinesian Cultural Center i wdzięczność, że tu jestem.

Pamiętam, jak wysyłałam w myślach ciepłe, energetyczne pozdrowienia dla wielu bliskich mi osób.

Pamiętam, tę wszechogarniającą soczystą zieleń i przepiękne tęcze, które pojawiają się niespodziewanie i znikają.

Hawaje to niezwykłe miejsce na Ziemi, a dokładnie po środku Oceanu Spokojnego.

Warto tu przyjechać, aby nie tylko podziwiać cuda natury, ale również spotkać się z samym sobą, naładować wewnętrzne baterie, pozwolić sobie na dogłębny relaks, przypomnieć o swoich marzeniach z dzieciństwa i zacząć je realizować”. 


Organizator:

Organizatorem wyprawy jest licencjonowane Biuro Podróży z polisą OC na cały Świat:
Biuro Podróży Vivaldi- Podróże na Cztery Pory Roku,
we współpracy z Dagmarą Gmitrzak

Strona Biura
tel kontaktowy : 515 199 194


Rezerwacje miejsca:
dagmara.gmitrzak@wp.pl

Zaproszenie na HAWAJE z wysypy OAHU

https://www.youtube.com/watch?v=IxHWz4nwJVk

Jak manifestować marzenia?-mój krótki filmik nagrywany na Hawajach

https://www.youtube.com/watch?v=ovMOwV44QUw

Muzyka i zdjęcia z Manoa Valley:
https://www.youtube.com/watch?v=UzmGcCfIri4

                         MAHALO! ALOHA! Do zobaczenia!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Archiwum

                    WYPRAWA NA MALTĘ i GOZO
                               16-23 oraz 23-30.X.2016

               i WARSZTAT: PRZEBUDZENIE BOGINI

Proponujemy dwa terminy wyprawy:
16-23.X.2016 oraz 23-30.X.2016,
w Polsce jest już jesień, a na Malcie i Gozo nadal lato i słońce.

Zapraszamy na wyprawę do archipelagu trzech wysp: Malta, Gozo, Comino oraz na warsztaty dla kobiet, który poprowadzi Dagmara Gmitrzak- trenerka rozwoju osobistego, terapeutka holistyczna, socjolog, autorka książek.

Wyobraź sobie wyspy na morzu Śródziemnym między Europą a Afryką: Malta, Gozo i Comino. Datowane na ok. 4000 p.n.e.
Wyspy, które pamiętają czasy, kiedy panował kult Wielkiej Bogini- bogini płodności. Niezwykłe świątynie z megalitów, budowane na kształt kobiecego ciała; starsze od piramid w Egipcie oraz megalitów Stonhenge.

To idealne miejsca, aby się zrelaksować, poznać niezwykłe świątynie i celebrować swoją kobiecość w promieniach słońca.

Wynajęta dla nas willa znajduje się w miejscowości Xaghra, na uroczej wyspie Gozo.
Przyroda jest tu dzika i majestatyczna.

Podczas tygodniowego pobytu na Gozo, będziesz miała czas na relaks i rozwój osobisty. Zasiądziemy w kręgu przy słynnej jaskini Calipso.

Podczas warsztatów „Przebudzenie Bogini”, będziemy eksplorować wewnętrzne archetypy boginiczne czyli różne odcienie kobiecości ( np. Afrodyty, Artemidy, Hery, Ateny, Persefony).
Poznamy, z którymi z nich jesteśmy zaprzyjaźnione, które są uśpione, a które z nich chcą się teraz przejawić w naszym życiu.
Doświadczymy Rytuału Bogini nad morzem, który będzie pięknym uwieńczeniem pobytu na tym niezwykłym archipelagu wysp.
Będziemy pracować wielowymiarowo: ciało, umysł, serce- taniec, twórcze wizualizacje, masaż, techniki oddechowe, koherencja serca, praca z polem elektromagnetycznym serca, technika manifestacji marzeń.

Relaks, przygoda, czystość powietrza, zachwycające widoki, ciepłe morze, kobiece świątynie, rozwój, inspirujące towarzystwo kobiet i wiele innych niespodzianek-
czekają na Ciebie na Gozo.

Informacje:
Koszty tygodniowego pobytu:
400 euro/os + 500 pln – miejsce w pokoju dwuosobowym
540 euro/os +500 pln- pokoju jednoosobowym.
Dojazd na Maltę:
Dojazd we własnym zakresie ( warto skorzystać z tanich linii: Wizzair i Ryanair ,wyloty są z kilku miast w Polsce.
(możemy pomóc w zakupie biletów).

W cenie:
Zakwaterowanie w willi z basenem w pokoju dwuosobowym lub jednosobowym.

Wegetariańskie śniadania z lokalnych organicznych produktów, owoce, kawa, herbata, woda.

Zajęcia warsztatowe z Dagmarą Gmitrzak.

Podczas pobytu proponujemy równiez w cenie dwie ciekawe wycieczki:
1. Wyprawa na pobliską wysepkę Comino, idealne miejsce do pływania i nurkowania,
2. Wyprawę do Azure Window, zwaną lazurowe okno, przez które przepływa morze. To symbol i jedna z największych atrakcji Gozo oraz wyjazd na Ramla Bay- największa, dziewicza plaża na Gozo)
Na obie wycieczki jedziemy wynajętymi samochodami i motorówkami.

Dodatkowo płatne atrakcje dla chętnych:
1.Jednodniowa wycieczka na Maltę, wyjazd promem na Maltę (koszty to tylko cena lokalnych przejazdów komunikacją miejską oraz bilet do zespołu świątyń, odwiedzimy również piękne miasta: Valetta i Mdina.( około 20 Euro)
2. Wyprawa do winnicy znanej z produkcji znakomitych win i likierów, połączona z degustacją napojów oraz tradycyjnych przekąsek, nie lada gratka dla koneserów lokalnych produktów (koszty zależą od wielkość grupy).

Z lotniska można łatwo przemieścić się na Gozo transportem publicznym. Istnieje możliwość zamówienia bezpośredniego transferu z lotniska na prom i z promu do willi. Koszty wynoszą od 25 do 35 euro/os w zależność od ilości zainteresowanych.

Rezerwacja miejsca:
Warunkiem uczestnictwa jest zgłoszenie e-mailowe lub telefoniczne oraz wpłata bezzwrotnej zaliczki w kwocie 500 zł do końca maja. Pozostałą kwotę należy uregulować przy zameldowaniu się na Gozo.

Konto na które należy wpłacić pieniądze zostanie podane po zgłoszeniu uczestnictwa.
dagmara.gmitrzak@wp.pl
www.rozwojosobisty.waw.pl

Liczba miejsc jest ograniczona, ze względu za ilość pokojów w willi.
O dokonaniu rezerwacji decyduje kolejność zgłoszeń uczestniczek oraz przesłanie zaliczki.

Zapraszamy!
Dagmara i Anita