SESJA INDYWIDUALNA-
Divine SOUL MISSION Archeology

Czas trwania: 2,5 h

244314464_4336447269802274_3136406746328193065_n 26169005_1698715183512129_3150518216549902823_n

Sesja wielowymiarowa dla kobiet, która ma specjalną formulę i strukturę,
a jej celem jest przekazanie Tobie najważniejszych informacji dotyczących MISJI Twojej Duszy, Twoich darów wewnętrznych, skarbów, talentów oraz prowadzenie Cię w procesie odkrycia najlepszej FORMY by tą Misję, talenty urzeczywistnić.

 

Skąd ta wiedza?

Od Twojej Wyższej Jaźni!

PRAGNIESZ ODKRYĆ SWOJE POWOŁANIE?

PODĄŻAĆ SCEŻKĄ SWOJEJ DUSZY, SERCA?

PRZEJAWIAĆ SWOJE ŚWIATŁO?

Pomogę Ci odkryć i znaleźć najlepszą formę dla przejawienia PEŁNEJ CIEBIE w świecie. 

 

To sesja dla kobiet, które:

 

-Pragną poznać Misję swojej Duszy, swoje dary i talenty

-Mają poczucie “utknięcia”, nie wiedzą co dalej, nadal tkwią w starym, albo są w procesie “pomiędzy”, nie wiedzą w którym kierunku podążać dalej “zawodowo”

-Znają swoją misję i talenty, ale czują lęk, że “nowa praca”, profesja-misja, nie będzie przynosiła im pieniędzy ( temat otwarcia na obfitość)

-Nie są pewne formy w jakiej przejawiac swoją MISJĘ DUSZY, swoje piękne dary, czują chaos w tym temacie (np. chcą pracować z ludźmi, ale nie wiedzą w  jakim nurcie rozwojowym, w jakiej formie)

-Chcą otworzyć się na świat, np założyć swój kanał na youtube, robić  inspirujące filmiki, napisać książkę, etc, ale potrzebują doładowania ze strony Wyższej Jaźni- swojego Duchowego Ja i swych Duchowych Przewodników

TA AUTORSKA SESJA TO:

Połączenie energetycznego odczytu Duszy- Soul Reading, odczytu z Osobistej Biblioteki Akaszy i od Twoich Przewodników Duchowych ( Świetlisty osobisty Team ), z przekazem energii i kodów światła, jakich potrzebujesz w tej chwili najbardziej, aby otworzyć Skrzydła, przejawić swoje Światło.

Korzystam z moich najlepszych, najpiękniejszych darów, talentów, aby być kanałem do przekazu duchowych informacji dla Ciebie, bezpośrednio od Twojego Duchowego JA.

Dodatkowo daje mój mentoring na etapie Twojego otwierania skrzydeł, ukonkretniania Twojej pracy Marzeń.

Oczywiście mentoring we współpracy z Twoim Wyższym JA:)

Co przygotowałam dla Ciebie?

Oto elementy tej niezwykłej transformującej sesji.

 

I część sesji:

-Odczytywanie misji Twojej Duszy, dzięki połączeniu z Twoją Wyższą Jaźnią, z Twoją osobista Biblioteką  Akashy ( Akashic Records, Divine Matrix)

-Odczytywanie Twojego duchowych “korzeni” (np. Plejady, Andromeda, Syriusz, Vega, Lyra)

-Sprawdzam Twoją obecną Biowitalność w skali Bovisa wahadłem
Sprawdzam energię w miejscach, w  których mieszkasz lub jesteś często, Twoje otoczenie, relacje z ludźmi, 

-Sprawdzam Twój wykres Astrologiczny- 12 domów Astro- Duchowa Astrologia

-Odczytuję z przekazu od Twojej Wyższej Jaźni- jak Twoja Misja Duszy może się najlepiej przejawiać w świecie fizycznym i kto potrzebuje Twoich darów, talentów. MENTORING-ukonkretnienie, urealnienie.

 

II część sesji:

Przekaz energetyczny dla Ciebie: channeluję-kanalizuję dla Ciebie,
przekaz Światla, czasami razem ze słowami, oraz Light Language
( JĘZYK
 Światła- kody Światła prosto od Twojej Wyższej Jaźni i Przewodników lub Istot Anielskich, Archanielskich, Mistrzów Wniebowstąpionych)- otrzymujesz upgrade energetyczny taki, jaki teraz jest dla Ciebie najlepszy.

Czasem może być tak, że przekaz będzie wcześniej.
Ta SESJA jest ŻYWA:)

Korzyści:

-Super rozjaśnienie w temacie Twojej Misji Duszy, Pracy-pasji

-Doładowanie energetyczne, poszerzenie świadomości
Kiedy otrzymujesz energetyczne kody- Twoje pole jest ładowane Światłem, czakry są wzmacniane, harmonizowane.
Światło też uwalnia stere wzorce, wpływa do DNA, do komórek, przygotowując Cię na przyjmowanie na co dzień wiekszej ilości Światła, które generalnie wpływa teraz do Planety.

Jest to częścią globalnego procesu ascension- wzniesienia- przechodzenia ze świadomości 3D do 5D: życia w Obfitości, podążania Ścieżką Duszy.

-Sesja jest INSPIRACJĄ- DOŁADOWANIEM- PODŁĄCZENIEM CIEBIE bardziej do energii Twojej Wyższej Jaźni i rozpoznaniem Twojej MISJI oraz rozpoczęciem procesu przejawiania jej w najlepszej FORMIE.

 

Prowadzenie:

107821528_143780030667105_5164004683453398778_n

Dagmara Gmitrzak

Terapeutka holistyczna, trenerka rozwoju osobistego, socjolożka, muzykoterapeutka, nauczycielka technik relaksacji i medytacji, autorka książek. Ma ponad dwadzieścia lat doświadczenia w pracy rozwojowej z kobietami.
Ukończyła Instytut Stosowanych Nauk Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego, ze specjalizacją: Pomoc społeczno-terapeutyczna, Dwuletnie Dziennikarstwo na UW, trzyletnie szkolenie z Muzykoterapii i Psychodramy, kurs trenerski Praktyki Uważności Mindfulness, i wiele innych.
Od 2001 prowadzi autorskie warsztaty rozwoju osobistego, sesje indywidualne w Polsce i na świecie( UK, Chorwacja, Malta, Bali, Italia, Portugalia..).

Pracuje w nurcie psychologii transpersonalnej. Uczestniczyła w wielu kręgach uzdrawiającej mocy oraz rdzennych rytuałach z tradycji Indian Ameryki Północnej i Południowej, pobierała nauki dotyczące rdzennych tradycji od doświadczonych nauczycieli ze Starszyzny oraz od współczesnych Kapłanek.
Ma dwa indiańskie imiona: Moon Song oraz Rainbow Thunder Woman.

Podąża Ścieżką, która jest połączeniem tradycji: Boginicznej, Tantrycznej, Szamańskiej.  Jest Solar, Rose i Lemurian Priestess oraz Womb Keeper.
Inspiruje kobiety do przebudzenia pełni swojej kobiecej esencji, do ucieleśnienia energii Bogini. Jest Przewodniczką Kobiet na Ścieżce Kapłanki.

Autorka ośmiu książek, m.in: „Jak pokochać siebie”, „Trening Jaguara”, „Obudź swoją kreatywność”, „Inteligencja serca”. Pisze artykuły do magazynu psychologicznego SENS.
Autorka Programów Online, minn: „Przebudzenie Bogini”, „Archetypy Przebudzonej Kobiecości”, czy „Sacred Womb Blessing”.
Organizuje wyprawy do miejsc mocy (Bali, Hawaje, Malta).

 

Wymiana energetyczna między nami:

 

Sesja: 555 pln

/Połączone piątki- to bardzo silna wibracja kreacji nowego- NOWY POCZĄTEK!/


LINK PŁATNICZY

 

INSPRACJE KOBIET PO SESJI:

“Dzięki tej sesji z Dagmarą zrozumiałam co to znaczy kochać robić coś z serca i co czuje moja dusza czyli co ja kocham robić np zawodowo; takie nauczenie się siebie od środka. Wspaniale poznać podczas sesji, że to czym jestem- jest czymś, co tworzy moja dusza oraz co stworzyły dla mnie planety w dniu, o godzinie i w miejscu moich narodzin.
W moim samorozwoju, poczułam to za obowiązkowy punkt mojego życiowego programu.

Sesja inna niż w moim zrozumieniu standardowo terapeutyczna, sesja inna niż warsztaty Dagmary, które też uwielbiam, to takie doświadczenie o sobie samej, 2.5 godz czasu dla siebie w atmosferze medytacyjnej z Dagmarą.
Odebranie drogowskazów od siebie samej. Nie byłam pewna, czy np. pisanie mojej książki ma dalej sens, dzięki sesji znam odpowiedź i poczułam odpowiedź.
Dagmaro dziękuje za wspaniałe prowadzenie. A dzięki online mogłyśmy połączyć się między wyspami.”  :) 

Kasia Lechowska-Warzecha

 

***

“Ta sesja była piękną podróżą. Jak byłam mała chciałam zostać odkrywczynią, archeolożką. Ta podróż była jak ” odkopywanie klejnotów” odwiedzanie zapomnianych kawałków duszy. Czułam się pobłogosławiona w tym odkrywaniu. Wzruszenie przeplatało się z ekscytacją. To było piękne doświadczenie, niezwykłe połączenie z Dagmarą. To był dla mnie zaszczyt być w tej podróży. To jak sięgniecie gwiazd i połączenie Nieba i Ziemi. Dostałam wiele wskazówek- taki konkret.
Było w tym dużo delikatności i pięknego prowadzenia. Wszystkie moje wspomnienia z podróży fizycznych i spotkania z dziełami największych twórców Świata można porównać do tej krótkiej podróży, która trwała 2,5  – to tak jakbym tkała Nową matrycę.
Jestem oczarowana, obdarowana w wielkiej obfitości i wdzięczności Ci za to Dagmaro.

A teraz może trochę z męskiej energii: dostałam konkretne wskazówki, plan działania, moje mocne strony, moje dary, które mnie wspierają w mojej misji, jak również jasny przekaz nad czym pracować żeby rozwijać moje talenty i móc je wyrażać w świecie. Jak nie odcinać się od mojej wrażliwości a ją wspierać. Jak być tą latarnia morska dla Siebie. która zawsze pomaga wracać do domu. Piękne kolory przyszły do mnie, które będą mnie wspierać.

Wydarzył się piękny proces uzdrawiający ( blokujący moja twórczość) z linii żeńskiej.

Ciągle mi brakuje słów na opisanie tego to jest kosmos. Dziękuje.

Z miłością dziękuję”.
Anna Góral Kalinowska

 

Zapraszam!

dagmara.gmitrzak@wp.pl