279963987_559289465782824_570923903086606285_n (1)20221022_154756279952228_559289545782816_8734451841229161535_n

SZKOŁA KAPŁANEK,
ŚWIĘTEJ KOBIECOŚCI
i TRADYCJI BOGINI
Pierwsza w Polsce!
 Start 17.XI.2022

Edycja I- czas trwania: 6 miesiący

ONLINE

Kochana Kobieto, zapraszam Cię w 6 miesięczną alchemiczną podróż!
Szkoła Kapłanek to ceryfikowany Program, dedykowany kobietom, które chcą wejść na Ścieżkę Bogini i Kapłanki Nowej Ziemi- Kapłanki Złotej Ery oraz pracować z innymi kobietami facylitując KRĄG KOBIECY w Tradycji BOGINI, dołączając do setek Kapłanek na całym świecie, które przywracają żeńskość na Matce Ziemi oraz równowagę między pierwiastkiem kobiecym i męskim, kreując Nową Ziemię.

 ICONS-3-Venus (1)

 

Nadszedł czas, aby Kapłanki się przebudziły!

Od przeszło dwudziestu kilku lat studiuję, inspiruję i nauczam o żeńskości,
o archetypach kobiecych, tradycji Bogini i Ścieżce Kapłanki, otrzymałam przekaz, aby stworzyć Szkołę Kapłanek, jako platformę duchowej edukacji starożytnych praktyk, dopasowanych do współczesności.

 

Jean Shinoda Bolen- psychoanalityczna jungowska, autorka książek o tradycji Bogini, powiedziała kiedyś, że kiedy zaistnieją miliony kręgów kobiecych na świecie, wówczas w pełni przejdziemy ze społeczeństwa opartego na dominacji pierwiastka męskiego (patriarchalne) do opartego na równości kobiet i mężczyzn.

Kiedy kobiety budzą swoją żeńską MOC i gromadzą się w Kręgach, uzdrawiają same siebie, uzdrawiają inne kobiety, przywracają balans między swoją kobiecą energią i męską, kreując tym samym równowagę energii jin i yang na Matce Ziemi.

 

e5eaef18a9eb333a25b79daaa083ec0d

Kiedy przebudzamy swoje Kobiece Archetypy, kiedy wkraczamy na starożytną i żywą nadal Ścieżkę Tradycji Bogini, świętej kobiecości i  przypominamy sobie, że jesteśmy Kapłankami, budzimy też w innych żeńskość,  wprowadzamy nową świadomość do naszych rodzin i bliskich społeczności.

Bo razem kreujemy Nową Ziemię- w wibracji harmonii świata kobiet i mężczyzn, w balansie między nami i Matką Ziemią.

 

Świat potrzebuje Duchowych Przewodniczek jakimi sa również Kapłanki. Świat potrzebuje Kręgów Kobiecych, bo krąg jest najstarszą formą współbycia ludzi. Spotkania w kręgu- to klucz do równości.

Przebudzając swoją Wewnętrzną Kapłankę- Mistrznię Ceremonii i Rytułów
i stając się nią dla świata, jako trzymająca KRĄG KOBIET- zmieniasz życie swoje i pomagasz zmienić życie innych kobiet.

 

Bycie KAPŁANKĄ to Misja.

02c52d59dd0f0da13e691be56bcad505

 

Kiedy w pełni archetyp Kapłanki przebudził sie we mnie, a w raz z nim pamięć wszelkich doświadczeń jako Kapłanka w wielu kulturach i tradycjach duchowych świata, otrzymałam jasny przekaz: teraz mam dzielić się wiedzą i praktyką z kobietami, które są gotowe na przebudzenie swojej Wewnętrznej Kapłanki, z kobietami które czują rezonans do tradycji Bogini i świetej kobiecości.

Przez lata wykreowałam warsztaty fizyczne i online kursy, m.inn “Przebudzenie Bogini”,  “Archetypy Przeudzonej Kobiecości”, “Czerwona Bogini” czy “Alchemia Róży”.

Pewnego dnia odebrałam od mojej Duszy kolejny przekaz:
mam stworzyć Szkołę Kapłanek, pierwszą taką Mystery School w Polsce.

Platformę edukacyjną dla Kobiet, starożytnej wiedzy i praktyki dostosowanej do czasów współczesnych.

Po to, aby kobiety, pod moim uważnym i czułym przewodnictwem i towarzyszeniem,  mogły doświadczyć przemiany wewnętrznej, wejść na nową Ścieżkę, jaką podążały już w innych wcieleniach czy liniach czasowych.
Chodzi o przypomnienie sobie tego, co już w Tobie jest.

 20221004_151831

 

Moja rola jako High Priestess – czyli Nauczycielka Kapłanek, to towarzszenie Ci w przypomnieniu sobie swojej Misji , to aktywacja kodów energetycznych Bogini i Kapłanki w Twoich komórkach i DNA.
Pracując w wyższych wibracjach, pomagam Ci przypomnieć sobie, aktywuję, inicjuję Cię do Twojej Nowej Ścieżki.

ICONS-3-Venus (1)

Szkoła ma 6 miesiący. Każde 2 miesiące to kolejny etap przemiany.

 

Najpierw przejdziesz transformacje, przejście od starej tożsamości do nowej, zmieniając stare programy w podświadomości na nowe, wspierające Twoje życie na nowej ścieżce obfitości, pełnego urzeczywistnienia swoich darów i telantów. Zmieniasz matrycę 3D na 5D- templete of New Earth Golden Age. 

Następnie otwierasz się bardziej jak piękna Róża i wchodzisz świadomie na Ścieżkę Świętej Kobiecości, Bogini i Kapłanki.
Otrzymujesz wiele inicjacji, aktywacji, przekazów Boginicznych. 

Następnie uczysz się jak towarzyszyć innym kobietom, dostajesz narzędzia do bycia facylitatorką- trzymającą przestrzeń GODDESS CIRCLE- KRĘGU BOGINI. Będziesz mogła tą wiedzą i praktyką dzielić się dalej. Otrzymujesz narzędzia jak prowadzić piękne Ceremonie i Rytuały- dla siebie, dla innych kobiet lub kręgów mieszanych.

 

294875882_605574327821004_5230947330048276030_n298399724_617613159950454_4041684887743433520_n

Kim jest KAPŁANKA Nowej Ziemi?


Kapłanka jest Mistrzynią Ceremonii i Rytuałów, Inicjującą w tradycje Duchowe. Kapłanka kanalizuje, przekazuje  (channeluje) energię Boskiej Kobiecości (Wielkiej Bogini, Świętej Kobiecości, GODDESS, Womb of Creation).

W starożytnych kulturach przekaźniczkami Boskiej Kobiecości były m.inn 

Hathor, Izyda, Inanna, Matka Boska, Maria Magdalena, Afrodyta- każda miała swoje aspekty i nauki dla kobiet, które pragnęły podążać Ścieżką Kapłanki.

 

Kapłanka jest Mistrzynią wprowadzania klimatu odświętnego do przestrzeni, ona dosłownie wprowadza wibrację spokoju, miłości, sacrum- świętości wszystkiego. Nie w sensie religijnym, ale tak jak rozumieją to starożytne i rdzenne kultury- ciało jest święte (sacred, sagrado) i życie też.

KAPŁANKA-  kanalizuje bardzo wysokie wibracje, jak również może łączyć się ze swiatem subtelnych Istot Anielskich, Bogiń i Wniebowstąpionych Mistrzów.

Może posługiwać się wieloma sztukami, aby przejawiać i przebudzać w innych ich żeński pierwiastek. Może śpiewać, tańczyć, grać na instrumencie,  malować, pisać, masować, przekazywać energię poprzez dłonie….

 

20221022_154529

 

 

Rytuał czy Ceremonia kobieca to rodzaj portalu przywołujacego najwyższe wibracje BOGINI czyli śwętej kobiecości, to przestrzeń wejścia w nowe, doświadczenia transformacji, połączenia się ze swoim Sercem, Duszą. 

Kapłanka potrafi prowadzić Rytuały i Ceremonie. Innymi słowy trzyma przestrzeń, wprowadza uczestników w atmosferę magiczną, klimatyczną, duchową, sakralną.

                             164691221_282296760148764_3837839304049719097_n

Te inicjacyjne ryty mogą wspierać w manifestacji  intencji i pragnień uczestniczek, jak również pomagać przejść inicjacje życiowe takie jak: pierwsza miesiączka, stan błogosławiony, narodziny dziecka, nowy związek, wieczór “panieński”, odchodzenie bliskiej osoby.

Jeśli czytasz te słowa, najprawdopodobniej Ty również Droga Kobieto jesteś Kapłanką. 

Dzięki uczestnictwie w Szkole Kapłanek i Tradycji Bogini ponownie wejdziesz na Ścieżkę Kapłanki i zaczniesz żyć w większej obfitości, bo Kapłanki otrzymują bardzo dużo wsparcia od Wszechświata i Matki Ziemi.

 

 242972576_1310146589444344_1158396839074950697_n

DOŁĄCZ DO NAS!

 

Uczestnicząc w tej Szkole dołączasz do grona setek Kapłanek na świecie, wspierasz Ruch Globalnego przebudzenia energii żeńskiej, tradycji Bogini, Świętej Kobiecości i Kapłanek na Ziemi.

Kreujemy razem NOWĄ ZIEMIĘ.

 

20221022_173051 (1)

 

 

MATRYCA SZKOŁY KAPŁANEK:

 

1.Pierwsza Podróż- trwa 2 miesiące

Inicjacja w NOWE- Twoja Transformacja, pozwalasz prowadzić swojemu Duchowemu Ja- Wyższej Jaźni, a nie Ego. Doświadczasz procesu ucieleśnienia-embodied Twojego Duchowego Ja, proces wzniesienia do wibracji Nowej Ziemi z 3D- do 5D. Zostawiasz to, co już Ci nie służy, stare wzorce, stare “persony”, pomysły innych na Twój temat, uwalniasz się od rodzinnych “przekazów”, które nie pozwalają Ci otworzyć skrzydeł i być tą, którą naprawdę jesteś. Uczysz się o Tradycji Bogini, o archetypach Boginicznych w różnych kulturach, budzsz swój Archetyp Kapłanki.

 

2.Druga Podróż- trwa 2 miesiące

Wejście na Ścieżkę BOGINI i Kapłanki Nowej Ziemi- Złotej Ery

Poznajesz tradycje Kapłanek, przechodzisz inicjacje, przekazy, aktywacje, m.inn Tradycji Kapłanek Róży, Tradycji Kapłanek Solarnych, ksieżycowych…
Kreujesz swoją przestrzeń Kapłanki w domu, doświadczasz Rytuałów i Ceremonii, otrzymujesz przekazy, m.inn:

-Złote Kody Ankh Kapłanki Izydy,
-Kody Kapłanki Hathor Voice Alchemy, uzdrawiająca moc dźwięku i tańca
-Kody Kapłanki Marii Magdaleny i Świętego Graala- uzdrawianie Sacred Womb- Macicy, Połączenie Serca-Macicy
-Kody Venusjańskie Kapłanki Afrodyty

 

3.Trzecia Podróż- trwa 2 miesiące

Uczysz się jak towarzyszyć innym kobietom.
Doświadczasz Treningu Facylitatorki Kręgu w tradycji BOGINI.

Poznajesz strukturę- matrycę Kręgu BOGINI, uczysz się swojej nowej roli dla kobiet i świata, otrzymujesz dalsze aktywacje, praktyki.
Uczysz się prowadzić m.inn Ceremonię Pełni, Nowiu, pierwszej Miesiączki, Przywołania Duszy Dziecka, Celebracji narodzin dziecka, 

Poznajesz wyposażenie Kapłanki Nowej Ziemi- czyli co jest pomocne do trzymania przestrzenia Kręgu BOGINI, co warto mieć przy sobie i w domu.

Uczysz się jak stworzyć ołatarz Bogini w swoim domu.


Na zakończenie Szkoły otrzymujesz ebook- Podręcznik z praktykami.

Wiesz jak prowadzić pewne Ceremonie i Rytuały, jak wspierać inne kobiety jako Kapłanka i faculitatorka Kręgu Bogini.

 

24bef1c9f0f5cee21097a1142025e480

 

Korzyści duchowe i materialne:

 

-Aktywacja kodów Kapłanki w Twoim DNA, Ciele Świetlnym
-Otwarcie na obfitość życia, aktywacja Kodów Obfitości
-Otrzymanie przekazów związanych z różnymi tradycjami Kapłanek- Priestesses, m.inn z Tradycji Venusjańskiej Kapłanek Róży, Tradycji Solarnych, Lemuriańskich…
-Dowiesz się jak channelować energię Bogini czyli Boskiej Kobiecości- boskiej energii stwórczej
-Otrzymasz inicjacje kodów świętej kobiecości z linii Marii Magdaleny, Izydy, Afrodyty, Hathor…
-Uzyskasz umiejętności facylitowania, trzymania przestrzeni Kręgu Kobiecego w Tradycji Bogini i świętej Kobiecości
-Nauczysz się prowadzenia różnorodnych Ceremonii i Rytuałów
-Pogłębisz swoją komunikację z Wyższą Jaźnią, ze swoimi Przewodnikami Duchowymi
-Wejdziesz na nową Ścieżkę, Twoja Misja- może się stać też Twoją pracą, która będzie Ci przynosiła obfitość finansową, ale przede wszystkim poczucie spełnienia i samorealizacji
-Twoje życie nabierze soczystych kolorów, zaczniesz żyć w obfitości w pełni swojej kobiecości

 

PRAKTYKI

Medytacja Prowadzona, praca z ciałem, tantra wewnętrzna,  praca z energią, czakrami, aurą, taniec intuicyjny, channeling czyli kanalizowanie energii, praca z głosem, timeline healing i quantum jumping, sacred body blessing- pogłębiona praca z macicą, jajnikami, joni, etc…

 

 

Dla Kogo jest ta niezwykła Szkoła Duchowa?

 

-Dla kobiet, które czują przyciąganie do tradycji Bogini i Kapłanek, chcą aktywować w sobie kody Kapłanek, przejść wewnętrzną alchemiczną transformację, wyŁonić się jako NOWA Kobieta po zakończeniu Szkoły, kobieta która jest świadoma swojej mocy, piękna, swoich darów i talentów wewnętrznych, podąża ścieżką swojego Powołania, Serca, Duszy.

 

-Dla kobiet, które już pracują z kobietami, prowadząc warsztaty, sesje indywidualne, są terapeutkami, trenerkami, coachami, masazystkami, etc.
i czują gotowość by dalej się edukować w tradycji duchowej, związanej z kobiecością, chcą poznać tradycję Bogini i aktywować w sobie kody Kapłanki, by móc pogłębić relację z samą sobą, jak również poznać nowe praktyki, Rytuały, Ceremonie i dzielić się nimi podczas Kręgu Bogini i swoich warsztatów.

 

 

PROWADZENIE SZKOŁY: Dagmara Gmitrzak

 

107821528_143780030667105_5164004683453398778_n 17862335_10210343999254810_7920226590461072441_nTerapeutka holistyczna, trenerka rozwoju   osobistego, socjolożka, muzykoterapeutka,   przewodniczka kobiecości i tradycji Bogini, nauczycielka technik   relaksacji i medytacji, autorka 8 książek rozwojowych, Kapłanka Nowej Ziemi. Od 21 lat prowadzi warsztaty i sesje dla kobiet w Polsce i na świecie. 

Ukończyła Instytut Stosowanych Nauk Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego, ze specjalizacją: Pomoc społeczno-terapeutyczna, Dwuletnie Dziennikarstwo na UW, trzyletnie szkolenie z Muzykoterapii i Psychodramy, kurs trenerski Praktyki Uważności Mindfulness, i wiele innych.

Od 2001 prowadzi autorskie warsztaty rozwoju osobistego, sesje indywidualne w Polsce i na świecie ( UK, Bali, Chorwacja, Portugalia, Francja, Włochy, Malta i Gozo, Słowenia, Serbia….)

Pracuje w nurcie psychologii transpersonalnej, która postrzega człowieka jako istotę cielesną, umysłową, emocjonalną, energetyczną i duchową. Interesuje się kulturami świata i rdzennymi rytuałami.
Od 21 lat prowadzi warsztaty dla kobiet i kręgi kobiece. Uczestniczyła w wielu kręgach uzdrawiającej mocy i pobierała nauki o rdzennych rytuałach z tradycji Indian Ameryki Północnej i Południowej. Ma dwa indiańskie imiona: Moon Song oraz Rainbow Thunder Woman. Pobierała nauki o świętej kobiecości, tantrze, ścieżce Bogini i Kapłanki.

Podąża Ścieżką Bogini- Świętej Kobiecości, ścieżką Kapłanki, tantryczną i rdzenną. Inspiruje kobiety do przebudzenia pełni swojej kobiecej esencji.

Jest Kapłanką Nowej Ziemi, Kapłanką w tradycji Róży, Lemuriańskiej, Solarnej, Szamańskiej oraz Womb Keeper.

Autorka ośmiu książek, m.in: „Jak pokochać siebie”, „Trening Jaguara”, „Obudź swoją kreatywność”, „Inteligencja serca”. Pisze artykuły do magazynu psychologicznego SENS.
Współorganizuje wyprawy do pięknych miejsc mocy- Bali, Hawaje, Malta i Gozo, Egipt. www.rozwojosobisty.waw.pl

 

20210519_160152

Co otrzymujesz będąc uczestniczką Szkoły Kapłanek?

 

– Udział w 24 unikalnych warsztatach na Platformie ZOOM,
którę będą nagrywane

– 12 Medytacji Audio 

-Praktyki pisane pomiędzy warsztatami

– Podręcznik z praktykami dla kobiet: Goddess Circle Facilitator Training

-Dostęp do prywatnej zamkniętej Grupy na FB, w której będę odpowiadała na pytania

– Certyfikat ukończenia Szkoły Kapłanek uprawniający do facylitacji “Kręgu Bogini” – GODDESS CIRCLE oraz stosowania praktyk zawartych w materiałach ode mnie podczas swoich warsztatów z kobietami.

– Szkoła zawiera Trening:

“Facylitatorka Kręgu Bogini- Trzymająca Przestrzeń Kręgu Bogini”
“Goddess Circle Facilitator Training”

– Dostęp do materiałów video: 6 miesięcy po zakończeniu Szkoły.


Aby otrzymać Certyfikat, uczestniczka Szkoły odbędzie praktyczny “egzamin” na zakończenie. Odebranie Certyfikatu możliwe będzie osobiscie, podczas dodatkowego warsztatu i ceremonii fizycznej w Warszawie lub innym mieście w Polsce- na zakończenie Szkoły.

Przez 6 miesięcy trzymam dla Was przestrzeń, inicjuję, dzielę się wiedzą, przekazami, kodami światła. W czasie trwania szkoły możesz się ze mną kontaktować zarówno w Grupie na FB jak i mailowo dzieląc się swoim doświadczeniem, pytając. 

 

 

Wymiana energetyczna za 6 miesiączną unikalną
SZKOŁĘ KAPŁANEK, która zmieni Twoje życie:

 

Tegoroczna cena promocyjna:

Całość: 2888 pln

 

Możliwość płatności w 2 ratach:
Do 17.XI. 2022 – 1500 pln
Do 17.XII. 2023 – 1400 pln

 

lub 3 ratach:
Do 17. XI. 2022 – 1300 pln
Do 17.XII. 2022 – 850 pln
Do 17.I.2023 – 850 pln

 

Zapisy:

Start Szkoły- 17.XI. 2022

dagmara.gmitrzak@wp.pl

Napisz mi proszę, co Cię najbardziej przyciąga do tej Szkoły.

 

 

PREZENT:  Jeśli jeszcze nie widziałaś bezpłatnego 2H Webinaru-
“Kapłanka i Tradycja Bogini”- to link do NAGRANIA znajduje się poniżej:

KLIKNIJ TU

 

 

ZAPRASZAM do wspólnej Podróży!
Dagmara

20221022_154756279952228_559289545782816_8734451841229161535_n