279963987_559289465782824_570923903086606285_n (1)20221022_154756279952228_559289545782816_8734451841229161535_n

SZKOŁA KAPŁANEK,
ŚWIĘTEJ KOBIECOŚCI
i TRADYCJI BOGINI
Pierwsza w Polsce!
 Start: 21 marca 2024

Edycja II- czas trwania: 6 miesiący

ONLINE

Kochana Kobieto, zapraszam Cię w 6 miesięczną alchemiczną podróż!
Szkoła Kapłanek to ceryfikowany Program, dedykowany kobietom, które chcą wejść na Ścieżkę Bogini i Kapłanki Nowej Ziemi- Kapłanki Złotej Ery oraz pracować z innymi kobietami facylitując KRĄG KOBIECY w Tradycji BOGINI, dołączając do setek Kapłanek na całym świecie, które przywracają żeńskość na Matce Ziemi oraz równowagę między pierwiastkiem kobiecym i męskim, kreując Nową Ziemię.

 ICONS-3-Venus (1)

 

Nadszedł czas, aby Kapłanki się przebudziły!

Od przeszło dwudziestu kilku lat studiuję, inspiruję i nauczam o żeńskości,
o archetypach kobiecych, tradycji Bogini i Ścieżce Kapłanki, otrzymałam przekaz, aby stworzyć Szkołę Kapłanek, jako platformę duchowej edukacji starożytnych praktyk, dopasowanych do współczesności.

 

Jean Shinoda Bolen- psychoanalityczna jungowska, autorka książek o tradycji Bogini, powiedziała kiedyś, że kiedy zaistnieją miliony kręgów kobiecych na świecie, wówczas w pełni przejdziemy ze społeczeństwa opartego na dominacji pierwiastka męskiego (patriarchalne) do opartego na równości kobiet i mężczyzn.

Kiedy kobiety budzą swoją żeńską MOC i gromadzą się w Kręgach, uzdrawiają same siebie, uzdrawiają inne kobiety, przywracają balans między swoją kobiecą energią i męską, kreując tym samym równowagę energii jin i yang na Matce Ziemi.

 

e5eaef18a9eb333a25b79daaa083ec0d

Kiedy przebudzamy swoje Kobiece Archetypy, kiedy wkraczamy na starożytną i żywą nadal Ścieżkę Tradycji Bogini, świętej kobiecości i  przypominamy sobie, że jesteśmy Kapłankami, budzimy też w innych żeńskość,  wprowadzamy nową świadomość do naszych rodzin i bliskich społeczności.

Bo razem kreujemy Nową Ziemię- w wibracji harmonii świata kobiet i mężczyzn, w balansie między nami i Matką Ziemią.

 

Świat potrzebuje Duchowych Przewodniczek jakimi sa również Kapłanki. Świat potrzebuje Kręgów Kobiecych, bo krąg jest najstarszą formą współbycia ludzi. Spotkania w kręgu- to klucz do równości.

Przebudzając swoją Wewnętrzną Kapłankę- Mistrznię Ceremonii i Rytułów
i stając się nią dla świata, jako trzymająca KRĄG KOBIET- zmieniasz życie swoje i pomagasz zmienić życie innych kobiet.

 

Bycie KAPŁANKĄ to Misja.

                                                    FB_IMG_1707932348653

 

Kiedy w pełni archetyp Kapłanki przebudził sie we mnie, a w raz z nim pamięć wszelkich doświadczeń jako Kapłanka w wielu kulturach i tradycjach duchowych świata, otrzymałam jasny przekaz: teraz mam dzielić się wiedzą i praktyką z kobietami, które są gotowe na przebudzenie swojej Wewnętrznej Kapłanki, z kobietami które czują rezonans do tradycji Bogini i świetej kobiecości.

Przez lata wykreowałam warsztaty fizyczne i online kursy, m.inn “Przebudzenie Bogini”,  “Archetypy Przebudzonej Kobiecości”, “Czerwona Bogini” czy “Alchemia Róży”.

Pewnego dnia odebrałam od mojej Duszy kolejny przekaz:
mam stworzyć Szkołę Kapłanek, pierwszą taką w Polsce.

Platformę edukacyjną dla Kobiet, starożytnej wiedzy i praktyki dostosowanej do czasów współczesnych.

Po to, aby kobiety, pod moim uważnym i czułym przewodnictwem i towarzyszeniem,  mogły doświadczyć przemiany wewnętrznej, wejść na nową Ścieżkę, którą tak naprawdę znają z  innych swoich wcieleń czy linii czasowych. Chodzi o przypomnienie sobie tego, co już w Tobie jest.

 

Moja rola jako High Priestess – czyli Nauczycielki Kapłanek, to towarzszenie Ci w przypomnieniu sobie swojej Misji , to aktywacja kodów energetycznych Bogini i Kapłanki w Twoich komórkach i DNA.
Pracując w wyższych wibracjach, pomagam Ci przypomnieć sobie, aktywuję, inicjuję Cię do Twojej Nowej Ścieżki.

ICONS-3-Venus (1)

Szkoła ma 6 miesiący. Każde 2 miesiące to kolejny etap przemiany.

To już druga edycja. W pierwszej uczestniczyły wspaniałe kobiety, które odważnie przyjęły wezwanie swojej Duszy. To był niezwykły czas dla nas wszystkich. Dla mnie jako prowadzącej i trzymającej przestrzeń dla kobiet, był to czas Podróżowania po kontynentach, bo jak się okazało, taka była misja.
Z wielu miejsc mocy transmitowałam warsztaty i przekazy dla Was- mi.nn wyspa Gozo- Malta, Indie, Meksyk, wyspa Kobiet- Isla de Mujeres…
Wiem, że wiele kobiet doświadczyło nie tylko wewnętrznej przemiany, ale również wielu zmian w życiu.

A to dopiero początek. Bo Kapłanką jesteś na całe życie.

Będąc w Szkole Kapłanek- jesteś tu tak długo jak czujesz.. . Jak już raz wejdziesz- jesteś.

Moim pragnieniem jest stworzenie międzynarodowej sieci Kapłanek. Co roku będą też nowe programy edukacyjne, możliwości spotkań fizycznych czy wypraw do miejsc mocy…

 

PROGRAM SZKOŁY

Najpierw przejdziesz transformacje, przejście od starej tożsamości do nowej, zmieniając stare programy w podświadomości na nowe, wspierające Twoje życie na nowej ścieżce obfitości, pełnego urzeczywistnienia swoich darów i telantów. Zmieniasz matrycę 3D na 5D- templete of New Earth Golden Age. 

Następnie otwierasz się bardziej jak piękna Róża i wchodzisz świadomie na Ścieżkę Świętej Kobiecości, Bogini i Kapłanki.
Otrzymujesz wiele inicjacji, aktywacji, przekazów Boginicznych. 

Następnie uczysz się jak towarzyszyć innym kobietom, dostajesz narzędzia do bycia facylitatorką- trzymającą przestrzeń GODDESS CIRCLE- KRĘGU BOGINI. Będziesz mogła tą wiedzą i praktyką dzielić się dalej. Otrzymujesz narzędzia jak prowadzić piękne Ceremonie i Rytuały- dla siebie, dla innych kobiet lub kręgów mieszanych.

 

294875882_605574327821004_5230947330048276030_n298399724_617613159950454_4041684887743433520_n

Kim jest KAPŁANKA Nowej Ziemi- Złotej Ery?


Kapłanka jest Mistrzynią Ceremonii i Rytuałów, Inicjującą w tradycje Duchowe. Kapłanka kanalizuje, przekazuje  (channeluje) energię Boskiej Kobiecości (Wielkiej Bogini, Świętej Kobiecości, GODDESS, Womb of Creation).

W starożytnych kulturach przekaźniczkami Boskiej Kobiecości były m.inn 

Hathor, Izyda, Inanna, Matka Boska, Maria Magdalena, Afrodyta- każda miała swoje aspekty i nauki dla kobiet, które pragnęły podążać Ścieżką Kapłanki.

 

Kapłanka jest Mistrzynią wprowadzania klimatu odświętnego do przestrzeni, ona dosłownie wprowadza wibrację spokoju, miłości, sacrum- świętości wszystkiego. Nie w sensie religijnym, ale tak jak rozumieją to starożytne i rdzenne kultury- ciało jest święte (sacred, sagrado) i życie też.

KAPŁANKA-  kanalizuje bardzo wysokie wibracje, jak również może łączyć się ze swiatem subtelnych Istot Anielskich, Bogiń i Wniebowstąpionych Mistrzów.

Może posługiwać się wieloma sztukami, aby przejawiać i przebudzać w innych ich żeński pierwiastek. Może śpiewać, tańczyć, grać na instrumencie,  malować, pisać, masować, przekazywać energię poprzez dłonie….

 

20221022_154529

 

 

Rytuał czy Ceremonia kobieca to rodzaj portalu przywołujacego najwyższe wibracje BOGINI czyli śwętej kobiecości, to przestrzeń wejścia w nowe, doświadczenia transformacji, połączenia się ze swoim Sercem, Duszą. 

Kapłanka potrafi prowadzić Rytuały i Ceremonie. Innymi słowy trzyma przestrzeń, wprowadza uczestników w atmosferę magiczną, klimatyczną, duchową, sakralną.

                             164691221_282296760148764_3837839304049719097_n

Te inicjacyjne ryty mogą wspierać w manifestacji  intencji i pragnień uczestniczek, jak również pomagać przejść inicjacje życiowe takie jak: pierwsza miesiączka, stan błogosławiony, narodziny dziecka, nowy związek, wieczór “panieński”, odchodzenie bliskiej osoby.

Jeśli czytasz te słowa, najprawdopodobniej Ty również Droga Kobieto jesteś Kapłanką. 

Dzięki uczestnictwie w Szkole Kapłanek i Tradycji Bogini ponownie wejdziesz na Ścieżkę Kapłanki i zaczniesz żyć w większej obfitości, bo Kapłanki otrzymują bardzo dużo wsparcia od Wszechświata i Matki Ziemi.

 

 242972576_1310146589444344_1158396839074950697_n

DOŁĄCZ DO NAS!

 

Uczestnicząc w tej Szkole dołączasz do grona setek Kapłanek na świecie, wspierasz Ruch Globalnego przebudzenia energii żeńskiej, tradycji Bogini, Świętej Kobiecości i Kapłanek na Ziemi.

Kreujemy razem NOWĄ ZIEMIĘ – ZŁOTĄ ERĘ.

 

20221022_173051 (1)

 

 

MATRYCA SZKOŁY KAPŁANEK:

 

1.Pierwsza Podróż- trwa 2 miesiące

Inicjacja w NOWE- Twoja Transformacja, pozwalasz prowadzić swojemu Duchowemu Ja- Wyższej Jaźni, a nie Ego. Doświadczasz procesu ucieleśnienia-embodied Twojego Duchowego Ja, proces wzniesienia do wibracji Nowej Ziemi z 3D- do 5D. Zostawiasz to, co już Ci nie służy, stare wzorce, stare “persony”, pomysły innych na Twój temat, uwalniasz się od rodzinnych “przekazów”, które nie pozwalają Ci otworzyć skrzydeł i być tą, którą naprawdę jesteś. Uczysz się o Tradycji Bogini, o archetypach Boginicznych w różnych kulturach, budzisz swój Archetyp Kapłanki.

 

2.Druga Podróż- trwa 2 miesiące

Wejście na Ścieżkę BOGINI i Kapłanki Nowej Ziemi- Złotej Ery

Poznajesz tradycje Kapłanek, przechodzisz inicjacje, przekazy, aktywacje, m.inn Tradycji Kapłanek Róży, Tradycji Kapłanek Solarnych…
Kreujesz swoją przestrzeń Kapłanki w domu, doświadczasz Rytuałów i Ceremonii, otrzymujesz przekazy, m.inn:

-Złote Kody Ankh Kapłanki Izydy,
-Kody Kapłanki Hathor Voice Alchemy, uzdrawiająca moc dźwięku i tańca
-Kody Kapłanki Marii Magdaleny – uzdrawianie Sacred Womb- Macicy, Połączenie Serca-Macicy
-Kody Venusjańskie Kapłanki Afrodyty

 

3.Trzecia Podróż- trwa 2 miesiące

Uczysz się jak towarzyszyć innym kobietom.
Doświadczasz Treningu Facylitatorki Kręgu w tradycji BOGINI.

Poznajesz strukturę- matrycę Kręgu BOGINI, uczysz się swojej nowej roli dla kobiet i świata, otrzymujesz dalsze aktywacje, praktyki.
Uczysz się prowadzić m.inn Ceremonię Pełni, Nowiu, pierwszej Miesiączki dla młodej dziewczyny, Przywołania Duszy Dziecka, Celebracji narodzin dziecka…  

Poznajesz wyposażenie Kapłanki Nowej Ziemi- czyli co jest pomocne do trzymania przestrzenia Kręgu BOGINI, co warto mieć przy sobie i w domu.

Uczysz się jak stworzyć ołatarz Bogini w swoim domu.


Na zakończenie Szkoły otrzymujesz ebook- Podręcznik z praktykami.

Wiesz jak prowadzić pewne Ceremonie i Rytuały, jak wspierać inne kobiety jako Kapłanka i facylitatorka Kręgu Bogini.

 

24bef1c9f0f5cee21097a1142025e480

 

Korzyści duchowe i materialne:

 

-Aktywacja kodów Kapłanki w Twoim DNA, Ciele Świetlnym
-Otwarcie na obfitość życia, aktywacja Kodów Obfitości
-Otrzymanie przekazów związanych z różnymi tradycjami Kapłanek- Priestesses, m.inn z Tradycji Venusjańskiej Kapłanek Róży, Tradycji Solarnych, Lemuriańskich…
-Dowiesz się jak channelować energię Bogini czyli Boskiej Kobiecości- boskiej energii stwórczej
-Otrzymasz inicjacje kodów świętej kobiecości z linii Marii Magdaleny, Izydy, Afrodyty, Hathor…
-Uzyskasz umiejętności facylitowania, trzymania przestrzeni Kręgu Kobiecego w Tradycji Bogini i świętej Kobiecości
-Nauczysz się prowadzenia różnorodnych Ceremonii i Rytuałów
-Pogłębisz swoją komunikację z Wyższą Jaźnią, ze swoimi Przewodnikami Duchowymi
-Wejdziesz na nową Ścieżkę, Twoja Misja- może się stać też Twoją pracą, która będzie Ci przynosiła obfitość finansową, ale przede wszystkim poczucie spełnienia i samorealizacji
-Twoje życie nabierze soczystych kolorów, zaczniesz żyć w obfitości w pełni swojej kobiecości

 

PRAKTYKI

Medytacje Prowadzone, praca z ciałem, tantra wewnętrzna,  praca z energią, czakrami, aurą, taniec intuicyjny, channeling czyli kanalizowanie energii, praca z głosem, timeline healing i quantum jumping, sacred body blessing- pogłębiona praca z macicą, jajnikami, joni, język światła…

 

FB_IMG_1707932316637

Dla Kogo jest ta niezwykła Szkoła Duchowa?

 

-Dla kobiet, które czują przyciąganie do tradycji Bogini i Kapłanek, chcą aktywować w sobie kody Kapłanek, przejść wewnętrzną alchemiczną transformację, wyŁonić się jako NOWA Kobieta po zakończeniu Szkoły, kobieta która jest świadoma swojej mocy, piękna, swoich darów i talentów wewnętrznych, podąża ścieżką swojego Powołania, Serca, Duszy.

 

-Dla kobiet, które już pracują z kobietami, prowadząc warsztaty, sesje indywidualne, są terapeutkami, trenerkami, coachami, masażystkami, etc.
i czują gotowość by dalej się edukować w tradycji duchowej, związanej z kobiecością, chcą poznać tradycję Bogini i aktywować w sobie kody Kapłanki, by móc pogłębić relację z samą sobą, jak również poznać nowe praktyki, Rytuały, Ceremonie i dzielić się nimi podczas Kręgu Bogini i swoich warsztatów.

 

 

PROWADZENIE SZKOŁY: Dagmara Gmitrzak

20231110_141739406883769_122105507864131272_555313721355307568_n

 Terapeutka holistyczna, trenerka rozwoju   osobistego, socjolożka, muzykoterapeutka,   przewodniczka kobiecości i tradycji Bogini, nauczycielka technik   relaksacji i medytacji, autorka 8 książek rozwojowych, Kapłanka Nowej Ziemi. Od 22 lat prowadzi warsztaty i sesje dla kobiet w Polsce i na świecie. 

Ukończyła Instytut Stosowanych Nauk Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego, ze specjalizacją: Pomoc społeczno-terapeutyczna, Dwuletnie Dziennikarstwo na UW, trzyletnie szkolenie z Muzykoterapii i Psychodramy, kurs trenerski Praktyki Uważności Mindfulness, i wiele innych.

Od 2001 prowadzi autorskie warsztaty rozwoju osobistego, sesje indywidualne w Polsce i na świecie ( UK, Bali, Chorwacja, Portugalia, Francja, Włochy, Malta i Gozo, Słowenia, Serbia….)

Pracuje w nurcie psychologii transpersonalnej, która postrzega człowieka jako istotę cielesną, umysłową, emocjonalną, energetyczną i duchową. Interesuje się kulturami świata i rdzennymi rytuałami.

Od 22 lat prowadzi warsztaty dla kobiet i kręgi kobiece. Uczestniczyła w wielu kręgach uzdrawiającej mocy i pobierała nauki o rdzennych rytuałach z tradycji Indian Ameryki Północnej i Południowej. Ma dwa indiańskie imiona: Moon Song oraz Rainbow Thunder Woman.

Pobierała nauki o świętej kobiecości, tantrze, ścieżce Bogini i Kapłanki. Podąża Ścieżką Bogini- Świętej Kobiecości, ścieżką Kapłanki, tantryczną i rdzenną. Inspiruje kobiety do przebudzenia pełni swojej kobiecej esencji.

Jest Kapłanką Nowej Ziemi, Kapłanką w tradycji Róży, Lemuriańskiej, Solarnej, Szamańskiej oraz Womb Keeper.

Autorka ośmiu książek, m.in: „Jak pokochać siebie”, „Trening Jaguara”, „Obudź swoją kreatywność”, „Inteligencja serca”. Pisze artykuły do magazynu psychologicznego SENS.
Współorganizuje wyprawy do pięknych miejsc mocy- Bali, Hawaje, Malta i Gozo, Egipt. www.rozwojosobisty.waw.pl

 

244314464_4336447269802274_3136406746328193065_n

Co otrzymujesz będąc uczestniczką Szkoły Kapłanek?

 

– 24 unikalnych warsztatów na Platformie ZOOM,
którę będą nagrywane

– 12 Medytacji Audio 

-Praktyki pisane pomiędzy warsztatami

– Podręcznik Kapłanki i facylitatorki Kręgu Bogini z praktykami dla kobiet

-Dostęp do prywatnej zamkniętej Grupy na FB, w której będę odpowiadała na pytania

– Certyfikat ukończenia Szkoły Kapłanek uprawniający do facylitacji “Kręgu Bogini” – GODDESS CIRCLE oraz stosowania praktyk zawartych w materiałach ode mnie podczas swoich warsztatów z kobietami.

– Szkoła zawiera Trening:

“Facylitatorka Kręgu Bogini- Trzymająca Przestrzeń Kręgu Bogini”
“Goddess Circle Facilitator Training”

– Dostęp do materiałów video: 6 miesięcy po zakończeniu Szkoły.


Aby otrzymać Certyfikat, uczestniczka Szkoły odbędzie praktyczny “egzamin” na zakończenie. 

Odebranie Certyfikatu możliwe będzie osobiście, podczas dodatkowego warsztatu i ceremonii fizycznej w Warszawie lub innym mieście w Polsce- na zakończenie Szkoły. Warsztat fizyczny jest fakultatywny i dodatkowo płatny.

Przez 6 miesięcy trzymam dla Was przestrzeń, inicjuję, dzielę się wiedzą, przekazami, kodami światła. W czasie trwania szkoły możesz się ze mną kontaktować zarówno w Grupie na FB jak i mailowo dzieląc się swoim doświadczeniem, pytając. 

                                                    518b332267216ea3fcf99e231e71c38b

Przeczytaj doświadczenia dwóch uczestniczek SZKOŁY:

 

” Do Szkoły Kapłanek zaprowadziła mnie moja Dusza, a właściwie to wspomnienia i pamięć mojej Duszy. Jestem wdzięczna z całego serca Dagmarze za wsparcie, jej obecność i prowadzenie oraz trzymanie tej przestrzeni z miłością, zaopiekowaniem i czystym światłem. Dziękuję także każdej Kobiecie, która odważyła się uczestniczyć w Szkole Kapłanek ponieważ mogłam zobaczyć siebie w sposób autentyczny i prawdziwy także dzięki nim, poprzez nie. Ten cudowny Krąg Kobiet w Szkole Kapłanek i jego energia towarzyszą mi do dziś z wdzięcznością. I niech Cię nie zmyli Droga Kobieto, że online jest mniej energetycznie o czym możesz przekonać się sama, jeśli tylko się zdecydujesz na uczestnictwo w Szkole Kapłanek.

Gdybym miała zachęcić, którąś z kobiet aby uczestniczyła w Szkole Kapłanek, powiedziałabym ” Idź Ukochana za głosem swojego serca, serce wie, serce pamięta. I chociaż umysł może Cię zwodzić, idź tam gdzie prowadzi Cię Twoja Dusza pomimo i wbrew temu jaką opowieść opowiada Ci Twoja głowa. “

W tej przestrzeni jest bardzo mocno energetycznie, nie ma tu miejsca na zakładanie masek ale na prawdę. Kapłanką nie jesteś kiedy leżysz i pachniesz nadając sobie jej miano oraz miano boginiczności. Kapłanka odkrywa wszystkie niezagojone rany, aby je uzdrowić i w ten sposób móc służyć z miłością i światłem innym. Kapłanka ma misję i służbę na swojej ścieżce a żeby służyć z miłością innym, najpierw trzeba być w swoim centrum z miłością własną. To także jedna z dróg do rozpoznania Twoich niewspierajacych Cię przekonań i ich transformacja.
Szkoła Kapłanek Dagmary Gmitrzak to mocno energetyczna przestrzeń, w której nie stajesz się tą, na którą czekałaś ale przypominasz sobie i masz świadomość, że jesteś tą, którą jesteś, że zawsze nią byłaś.

Zachęcam Cię z serca do tej pięknej i mocno energetycznej ( a moźe także mocno transformującdj dla Ciebie ) podróży poprzez wspomnienia Twojej Duszy z innych inkarnacji jak i w tym ziemskim obecnym doświadczaniu ponieważ jako istoty ludzkie jesteśmy wielowymiarowi.  Teraz świat potrzebuje energii kobiecej, świat potrzebuje Kapłanek. Świat potrzebuje takich jak my tak bliska mojemu sercu Siostro, Kapłanko.

Z miłością, wdzięcznością i światłem, Renata Horka

 

***

” Z odwagą przyjęłam zawołanie Dagmary do Szkoły Kapłanek, która okazała się cudowną podróżą “po Siebie”. Dzięki wiedzy, doświadczeniu, miłości  i empatii Dagmara stworzła piękną, bezpieczną przestrzeń , w której z odwagą przy wsparciu obecności wyjątkowych kobiet , kawałek po kawałku odkrywałam moje dary, talenty, aspekty, w tym ten najważniejszy aspekt mojej wewnętrznej Kapłanki.

To był wielce karmiący czas, pełen cudownych praktyk, wyzwań, zmian, wytyczania nowych kierunków. Czują wieką wdzięczność za tą wyjątkową wspólną podróż. Z miłością, Jola.”

 

Wymiana energetyczna za 6 miesiączną unikalną
SZKOŁĘ KAPŁANEK, która zmieni Twoje życie:

 

Dobra wiadomość- w tym roku pozostaje cena promocyjna:

Całość: 2888 pln – płatność jednorazowa

 

Możliwość płatności w 2 ratach:
Do 21.III 2024 – 1500 pln
Do 21.IV 2024 – 1500 pln

 

lub 3 ratach:
Do 21. III 2024 – 1500 pln
Do 21.IV  2024 – 850 pln
Do 21.V 2024 – 850 pln

 

Zapisy:

Start Szkoły- 21.III.2024

dagmara.gmitrzak@wp.pl

Napisz mi proszę, co Cię najbardziej przyciąga do tej Szkoły.
Jakie jest Twoje doświadczenie w pracy ze swoją kobiecością.

 

 

 

ZAPRASZAM do wspólnej Podróży!
Dagmara

20221022_154756279952228_559289545782816_8734451841229161535_n